#43 Ozan Muhammed Kabak - Sayfa 152 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Şaşırmadım. Her maç en az üç gollük hata yapan bu elemanın Liverpool'da oynaması bir mucizeydi yahu. Yallah Crystal Palace'a. Galatasaray'dan devre arası kaçarcasına gitmesini hiçbir zaman unutmayacağım.

Kaçarken de 11 milyon euro para kazandırdı. Yazık sizin zihniyetinize. Gerçi profile bakınca şaşırmadım. Ozan'a da helal olsun, çocuk vizyon sahibiymiş. Türkiye'de sadece 6 ay futbol oynayarak ne kadar vizyon sahibi biri olduğunu gösterdi.

bu kadar genç yaşta seyyaha döndü adam. sürekli takım değiştiriyor.

bence schalke ile bundesliga 2'de oynasın. biraz istikrara ihtiyacı var. zaten o ligde fazla kalmaz schalke

Kaçarken de 11 milyon euro para kazandırdı. Yazık sizin zihniyetinize. Gerçi profile bakınca şaşırmadım. Ozan'a da helal olsun, çocuk vizyon sahibiymiş. Türkiye'de sadece 6 ay futbol oynayarak ne kadar vizyon sahibi biri olduğunu gösterdi.

Vizyon = Bizde iyi kötü tutunmuşken Avrupa'da gittiği hiçbir takımda tutunamamak. Ne vizyonlu çocukmuş bravo Ozan'a. Savrulup savrulup birkaç sene sonra fenere gelince vizyonlu demeye devam edersiniz.

Bunda kapasite vardı ama acele ederek kendini harcadı. Bizde 1.5 sezon daha oynasaydı daha olgun bir şekilde gidebilirdi. Şimdi kariyeri tepetaklak aşağı gidecek.

Almanya'da küme düşen takımda oynamak ne kadar geliştirdi gördük kendisini. Bizde bir süre daha kalsaydı daha mı kötü olurdu? hayır.

başlamış yine bizim çok bilmiş taraftarlar...yok her maç 3 hata yapıyormuş bilmem ne....Adam gelmeden öncede takımın bütün defansı sakattı ve Ozan yanında Henderson ile oynuyordu unutmayın bunu...bizde kendi sahamızda Gedson ile Defans oynayınca 3 yemiştik...

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

başlamış yine bizim çok bilmiş taraftarlar...yok her maç 3 hata yapıyormuş bilmem ne....Adam gelmeden öncede takımın bütün defansı sakattı ve Ozan yanında Henderson ile oynuyordu unutmayın bunu...bizde kendi sahamızda Gedson ile Defans oynayınca 3 yemiştik...

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Türkiye'de belli bir seviyeye geldikten sonra gitmesi gerekiyormuş. Ülkemiz zaten stoper yetiştirme fabrikası.

Üst Alt