#43 Ozan Muhammed Kabak - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yemin ediyorum çok mutluyum helal olsun lan Ozan

18 yaşındaki Thiago Silva gibi çocuğa bak. Geçen seneden beri rakip defansları sahaya gömen Trezeguet-Diagne gibi adamları kucağına aldı resmen

Üstelik Serdar 'la da muazzam anlaştılar. Hem kendi iyi oynadığı gibi ilk yarında Linnes 'in ikinci yarıda Serdar 'ın açıklarını kapattı ...

Kendisini gelistirmesi icin zaman zaman oynamasi lazim, bunu tecrübe kazanarak yapabilir. Şlde oynamasi mantikli mi olur, o farkli hikaye. Keske Maiconu araplara dehleyip iyi bir stoper alsaydik..ahhh

he rotasyonda şans bulur can : ) verilmeyen 5.golde müthiş pas sattı yunusa.ozan topuda oyuna cok iyi sokar.ayrıca 2.yarı da mükemmeldi.uyduruk penaltı bile moralini bozamadı.

As stoper yaparak harcanmasına gönlüm razı olmaz bu tarz çocuklara çok yük bindirip harcamaya çok meyilli bir topluluk var, Ben yavaş yavaş 11'e girmesi taraftarıyım bu en iyisi olur

Potansiyelini bilmiyorum tabi ama bugün kötü değildi ama kesinlikle abartıldığı kadar da iyi oynamadı. Tabi çocuğun ilk maçı anlayışlı olmak lazım. Ama biri yandan da haketmediği kadar övmemek lazım.

Üst Alt