#44 Henry Domercant - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#44 Henry Domercant

Cevap: #44 Henry Domercant

Şimdi gördüm iyi bari. Bir oyuncu sakatlandığında bu kadar üzüldüğümü hatırlamıyorum.

Hawkins dahil takımın en önemli skor opsiyonu.Döndüğnde bu halimizden bile çok daha iyi olacağız

Yahu çok üzüldüm sakatlanmasına,alınırken en çok izlemek istediğim oyuncuydu.İnşallah durumu ciddi değildir.

Geldiğine en çok sevindiğim isimlerden biriydi umarın en kısa sürede döner sağlam bir domercant bu takımı bir vites daha ileri götürür

Net olarak yaptığımız ne iyi transferdi ama adamın yakasını şanssızlıklar bırakmıyor toparlasa müthiş bir skor opsiyonu daha eklenecek takıma.

Kopma olmadığına göre 1 aydan uzun sürmez. Fakat yinede dönse bile ya yine olursa dedirtiyor, dedirtecek. İnşallah bu sondur.

2 ay önce sakatlandığı yerden tekrar sakatlanmış... Doktorlar durumun iyi gözükmediğini söylüyorlarmış... (((

Dün yine ilk topla buluşmasında 3lüğü yolladı, bu sefer tamam dedim maçı da alırız en önemli skor opsiyonumuz Domercant'i de kazanırız. Ama yine ve yine sakatlandı. Şanssızlık mı var başka bir sıkıntı mı bilmiyorum ama bir türlü dönmeli takıma en kısa zamanda, asıl o zaman gerçek gücümüzü gösterebiliriz.

Üst Alt