#45 Marcão - Sayfa 114 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Keşke kazmalıktan olsa yollarız düzelir diyeceğim de bildiğin maçı ciddiye almadı. Kaan Ayhan lazım yedekte ciddi birisi olunca görelim bakalım ne kadar laubali kalabiliyor.

Bu maç özelinde konuşmuyorum tüm hazırlık maçlarını 90 dakika izledim.

Kendisini alındığı günden beri hep destekliyorum ve yeteneğinden de şüphem yok.

Fakat bu maç ve hazırlık maçlarını düşünürsem çok bariz bir düşüş yaşıyor şu an...

Umarım toparlar sanki koşacak hali yok gibi.

Kilo ile direk alakalı olduğunu pek sanmıyorum çünkü geldiğinde de kilo vardı pek bir şey değişmedi.

Umarım toparlar çünkü kendisine yakışan bir performans sergilemiyor.

Bir ihtimal aşırı kondisyon yüklemesinden dolayı böyle bir durum çıkmış olabilir ama bu biraz iyi niyetli düşünmekten kaynaklanır.

Toparlayacaktır, toparlamalıdır en kısa sürede toparlan lan! Yakışmıyor sana...

Marcao sadece sol ayagini kullanabiliyor vucut dengesi de sola egimli, futbol oynayan varsa aramızda dedigimi anlayabilir. bu da hamlelerde sıkıntı yaratiyo. Benim icin nötr oyuncu su an gitse üzülmem kalsa da hata yapmasın öyle yeter

—————————
Yasama, Yürütme, BELHANDA!
Aynisi

——————————————————
Yasama, Yürütme, BELHANDA!

Feghouli gibi ligin en kaliteli oyuncusu bile uzun süre kötü diyebileceğimiz performans gösterdi Marcao da şu anda iyi değil ama toparlayacaktır kesinlikle

Geldiği ilk maçın ardından yaptığım yorumda olumsuzdum aylar geçti gram üzerine koyamadı koyamaz da. Teknik olabilir hızlı olabilir oyun kurabilir bunlar extradır stoper de ama olmazsa olmazı elzem olanı "denge" dir.Marcao dengesiz bir stoper. Çevre kontrolü gayet iyi olmasına rağmen karar verip uygulamada ciddi sıkıntıları var. Benficaya elenmemize neden olan goldeki hatasını herkes nerdeyse normal kabul etti ama sadece o pozisyon bile marcao nun asla ve katiyen Galatasarayın standartında stoper olmadığını göstermişti görebilene. Tatilmiş göbekmiş onlar hikaye maalesef şu an için Falcao dan sonra en acil takviye marcaonun yerine olmalı. Rekor kırdırır marcao dengesizliğiyle city liverpol çıksa bize şampiyonlar liginde

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt