#45 Marcão - Sayfa 57 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Maça felaket başladı 4. dakikada falan atılabilirdi açıkçası. Benfica'ya özel bir nefreti mi var anlamadım aşırı agresifti takım kontrollü iken. Sonradan toparladı, toplu oyununa değinmeye gerek görmüyorum o kısım zaten 10 üzerinden 8-9 ciddi manada. Nagatomo'yla aralarına atılan toplar tehlikeli oluyor ama çözülmeyecek bir problem değil ki maç içinde bile çözüm buldular yuto 3-4 kez kademesine girdi Marcao'nun. Bir de sağlam bir orta sahayla izlemek isteriz kendisini.

Uzun zaman sonra gözümüz adam akıllı bir stoper gördü. Bulup alanın eline sağlık.

Keşke orta sahaya veya forvete Diagne yerine de böyle adamlar bulsaydık.

sent via GSC

Ek olarak bizim orta saha namına hiç bir şeyimizin olmadığı için orta sahamızı elini kolunu sallayarak geçiyorlar rakipler.

Aynı sorunu 2015-17 arası da bol bol yaşamıştık ama o zamanlad stoperler Semih, Chedjou, Ahmet, Balta gibi herifler olduğu için hep pozisyon yiyorduk.

Marcao ve Luyindama kesinlikle daha sağlamlar bu konuda. Ama yine de kesinlikle bir çözüm bulmak lazım bu soruna.

Elini kolunu sallaya sallaya bizim kaleye geliyor rakipler orta sahada DUR diyecek adam olmadığı için.

sent via GSC

Valla bonservis bedeline çokça laf etmiştim ama utandırdı beni. Şimdi ise takımda Luyindama ile birlikte en çok sempati beslediğim topçulardan. :) Allah nazardan saklasın. Defans oyuncusu olmalarına rağmen Luyindama ile sergiledikleri performans forma aldırtacak türden. :asd:

luyindama-marcao ikilisini eğer avrupa maçlarında başarılı olup fazla tur atlayabilirsek 40-50 milyon civarlarında bir paraya satabiliriz.

Tam bir şef. Beklerimiz çok kötü halde kalemiz güven vermiyor orta sahamız varlığı ile yokluğu bir ona rağmen Luyindama ve Marcao ikilisinin maşallahı var ...

Üst Alt