#45 Marcão - Sayfa 78 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sırf iyi oyun kuruyor diye bu seviyede oynaması zor, çok kolay çalım yiyor, bu sene yaptığı 2 hata avrupaya ve şampiyonluğa mal olacak belki de. Sapunaru’nun kaçırdığı golde gene Chery tarafından beli kırıldı. Çok da genç değil, bekleyelim iyi olsun. Savunmada çok savruk, dengesiz, çok hamleli, Galatasaray’ın stoperi değil. Daha dengeli oynaması lazım.

kusinator

İlle olur diye iddia etmiyorum ama eğer mevcut kadrodan biri 20-30 milyon bonservis bedeline ulaşacaksa, bu Marcao' dan başkası olamaz. Aksini iddia eden farklı isim söylesin; buyurun lütfen!...

Marcao'nun muhteşem bir transfer olduğunu düşünüyorum ve çok beğeniyorum.

Ama O'nu beğenmeyenlerin de bunu ifade etme haklarının da olduğunu sonuna kadar savunuyorum.

Onlara karşı da Mustafa Canaslan gibi akılcı karşı çıkışların da forumun ana varoluş sebebi olduğu görüşündeyim.

Beğenmediği her fikri kötü bir Türkçe, aşağılayıcı ifadeler, hakaretler, ithamlarla karşılamanın ve forumdan atılmasını istemenin acizlik olduğu kanaatindeyim.

Başka fikir duymak istemiyorsan asıl senin forum denen ortama girmemen lazım.

Marcao'yu beğenmeyen arkadaş belki de gerçekten Galatasaraylı değil ve art niyetli ama biz bunu bilmeden sadece bir görüşünden hareketle bu yaftayı yapıştırma hakkına sahip değiliz.

Küçücük bir meselede bile farklı seslere tahammülü olmayan, yarattıkları mitlere tapan ve toz kondurmayan insanlar ülkesi olmaktan sıkılmadınız mı?

Marcao'nun muhteşem bir transfer olduğunu düşünüyorum ve çok beğeniyorum.

Ama O'nu beğenmeyenlerin de bunu ifade etme haklarının da olduğunu sonuna kadar savunuyorum.

Onlara karşı da Mustafa Canaslan gibi akılcı karşı çıkışların da forumun ana varoluş sebebi olduğu görüşündeyim.

Beğenmediği her fikri kötü bir Türkçe, aşağılayıcı ifadeler, hakaretler, ithamlarla karşılamanın ve forumdan atılmasını istemenin acizlik olduğu kanaatindeyim.

Başka fikir duymak istemiyorsan asıl senin forum denen ortama girmemen lazım.

Marcao'yu beğenmeyen arkadaş belki de gerçekten Galatasaraylı değil ve art niyetli ama biz bunu bilmeden sadece bir görüşünden hareketle bu yaftayı yapıştırma hakkına sahip değiliz.

Küçücük bir meselede bile farklı seslere tahammülü olmayan, yarattıkları mitlere tapan ve toz kondurmayan insanlar ülkesi olmaktan sıkılmadınız mı?

elbette. o arkadaş özelinde değil ama ben artık bir şeyleri beğenelim istiyorum. Artık her maç sonu oyuncuların " çöp" ilan edilmesi saçma geliyor

bugün marcao pas hataları yaptı ama hiçbirnde suçu yoktu. Çocuk topla çıkıyor bir tane boşta adam yok. Gerçekten rolleri belirlenmiş bir takımda izlemek isterim kendisini
Benfica 'bebe' lerinin ve Ajax' ın bizimkilerden en büyük farkı tam da burası ki futbolun özüdür, biz baştan kaybediyoruz yani. Topu geveleyip geveleyip markaj altındaki adama pas atmak mevcut takımın temel oyun prensibi halini almış durumda; bunda Terim' in de kusuru var elbette. Taraftarı olmasam tek bir maçını izleme eziyetine katlanmam bu takımın, böyle futbol olmaz olsun, illallah yahu!...
Sizi buraya davet ediyorum renkdaşlar]

Langırtsaray: Topsuz Koşu Sorunsalı

Üst Alt