🎗 #5 Ahmet Çalık - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Keşke takasla falan gönderebilsek. Gelecek bir stoperle beraber Serdar-x-Maicon-Donk-Ozan gayet yeterli.

Bizim gibi geniş alan oynayanlar için adeta bir bomba.

Bir adamın hiçbir yeteneği olmaz mı. Dany nin hızı ve sertliği vardı. Semih in hamleleri vardı. Maicon pozsyon alma ve kafa var. Serdar sertlik ve hamle var. Bu adamda hiçbir şey yok, ne pas kabiliyeti , ne topu oyuna sokma , adam akıllı hamle bilgisi yok, hız da yok, kafa topuna çıkma da yok, ikili mücadelelerde sertlikte katmıyor.Bu adamın niye alındı görevi nedir biri bana bunu söylesin. Fiziğini de geliştirmiyor buraya geldiğinden beri fiziği çok iyi durumda olması lazımdı, Ya bir sene yurtdışına yollayıp bekleyeceğiz ne olacak diye ya da direkt anadolu takımına bonservisiyle verip elden çıkartacağız

Alanya maçında iyi performans sergiledi. Topla ileriye çıkışlarda başarılıydı. Hızlı paslaştığımız anlarda sol tarafa doğru tek top yaparken bi takıldı ama ayak kalitesine iyi değil, olur böyle şeyler. Begendim bu maç!

Defansta pek is düsmedi ama topla cikislarini begendim

Diger stoperlerimiz bosluk bulduklari zaman Bunu yapamiyorlar mesela

iş düşmedi bunun formayı hak etmesi için daha 40 fırın ekmek yemesi lazım donk ve serdar bile önünde hatta az süre alan ozan bile ışık verdi stoperde keşke ahmet bulut şuna bir kulüp bulsa da defolup gitse

Göztepe maçında biraz panik havası seziyordum fakat dün ki maçta gayet ayağı sağlam yere basıyor roket gibi kaleye giden şuta bile kafasını direk soktu geçen göztepe maçında yan pas yapıyordu bu maç hoca ona topla çıkış yapması gerektiğini söylemiş olması çok yüksek çünkü baya baya topla çıkış yaptı. Hala eksikleri var ama geçmişe göre ilerleme var yaşının ve gelişime açık olmasından dolayı daha da iyi performanslar sergileyecektir.

Bu çocukta Emre Akbaba gibi armayı tercih etmişti umarım başarılı olur tarık çamdal gibi yatmaktansa mücadele etmek her zaman iyidir. Biraz daha fit ve hızlı hale gelirse bu sene bir oyuncu daha kazanmış oluruz

Üst Alt