5. Hafta Kasımpaşa Maçı | Oyuncu Değerlendirme ve Puan Verme Başlığı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

5. Hafta Kasımpaşa Maçı | Oyuncu Değerlendirme ve Puan Verme Başlığı

Muslera:?
Mariano:9
Maicon:9
Serdar:8
Latovlevici:7
Fernando:8
Ndiaye:7
Rodrigues:5
Belhanda:6
Tolga:5
Gomis:9

Mariano-Maicon her maç takımın en iyileri.. Açıkçası latovleviciyi sizler kadar beğenmedim.. Sol koridoru çok geniş kullandı ama özellikle ortalarının daha isabetli olmasını beklerdim..Yerden sert pasları gayet iyiydi..Ayrıca büyük maçlarda savunma zaafiyeti yaşatabilir birkaç maç izledikten sonra daha sağlıklı konuşuruz

Son düzenleme:
Muslera: 7
Mariano: 9
Maicon: 7.5
Serdar: 6.5
Latovlevici: 6.5
Fernando: 8
Ndiaye: 7
Rodrigues: 1
Belhanda: 7.5
Tolga: 6
Gomis: 8.5

Denayer: /
Feghouli: 6
Sinan: 1

Eğitim şart

Muslera 8
Mariano 9
Maicon 8
Serdar 7
Lato 7
Fernando 9
Tolga 6
Ndiaye 7
Garry 5
Belhanda 8
Gomis 9
Denayer -
Sinan -
Feghouli 6

sent via GSC

Muslera:7
Mariano:9
Maicon:7.5
Serdar:7.5
Latovlevici:7
Fernando:8
Ndiaye:7
Rodrigues:6
Belhanda:7
Tolga:6
Gomis:9

Denayer:-
Feghouli:6
Sinan:3

Muslera:----
Mariano: 8
Maicon: 9
Serdar: 9
Latovlevici: 7
Fernando: 8
Ndiaye: 8
Rodrigues: 6
Belhanda: 7
Tolga: 4
Gomis: 10

Denayer:
Feghouli: 8
Sinan: 5

Muslera - 6 = Bir tane yüksek topa çıktı ve geç kaldı o nedenle puanı düşük.

Maicon - 7 = Defansta liderlik ve süpürücülük görevini çok iyi. Topu oyuna sokmada fazla hata yapmadı.

Serdar - 7 = Hata yapmadan oynadı. Bu maç geçtiğimiz maçlarda çok yaptığı dengesiz ve kendisini sakatlayacak hareketleri pek olmadı.

Maicon - 9 = Kusursuz oynadı. 4 tane asistini yediler ve bindirme rekorlarını kırdı. Oyunu açan kanattan kanada nokta pasları bile oldu.

Lato - 6 = İlk maçına göre bindirmeleri ve ofans katkısı çok iyiydi. Ortaları etkili ama ezbere ve isabetsizdi. Oyuncuları tanıyınca daha etkili paslar atacaktır. Ama 3 tane kontraya neden oldu fazladan bindirme yapacağım diye.

Fernando - 8 - = Kendi standartında oynadı. Çok etkili hücumların başlangıcı oldu hep.

Ndiaye - 8 - = Dmc pozisyonunda daha önce oynamamasına rağmen bu maç çok iyi performans gösterdi. Belhanda'yı oyuna sokan bir çok dikine pası oldu ve müthiş pres yaptı.

Belhanda - 7 - = İki golde de direk katkısı var. Feghouli oyuna girdikten sonra etkinliği arttı. Bu maçta laubali paslarını görmedik. Potansiyeli daha fazla olduğu için 7 verdim.

Garry - 5 - = Oyun zekası eksikliğini bu maçta çok hissettirdi.

Tolga - 4 - = 4 gol attığı çin pas vermesi gereken yerlerde şut çekti. Net pozisyonlara girdi ama yetenekli olmadığı için atamadı.

Gomis - 8 - = Gomis gibi oynadı. Ters ayağıyla 2 gol attı. Profesyonellik abidesi adeta.

Feghouli - 6 - = Belhanda'yla iyi anlaşması takıma çok yarayacak. Türkiye ligindeki savunma oyuncularının algılarını aşacak dripling yeteneği var. Top sürdüğü ayağını süratli dripling yaparken çok rahat değiştirebiliyor. Oyun zekası ve görüşü takım ortalamasının üzerinde. Bir an önce hazır olup katkı almak dileğiyle.

Son düzenleme:
Üst Alt