#5 Jerry Johnson - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#5 Jerry Johnson

Cevap: #5 Jerry Johnson

Sana kaç hafta destek verdim ama artık yeter.Belçika liginin mvpsi dedim sesimi çıkarmadım hep umutla baktım ama artık YETER.Sene sonu bunu şutlayıp Vlado İlievski'yi falan almalıyız

Renkdaşlar sağlık olsun..Çokta abartmaya gerek yok..

Jerry sanki futbol maçı gibi zaman geçiriyordu..Skordan haberş yoktu sanırım..Bari topu çabuk kullansaydı en azından uzun süre kalırdı..

aslında herkez son pozisyon icin kızıyor bende kızıyorum fakat bize geldiğinden beri en iyi oynadığı maçdı bence..

aslında herkez son pozisyon icin kızıyor bende kızıyorum fakat bize geldiğinden beri en iyi oynadığı maçdı bence..

bu adamın takıma bu macta bi yararı yoktu. 50 tane top kaybetti. en iyi oyunu buysa kötüsünü düsünemiyorum. hemen yol verilsin. dengesizi önde gideni. allah bu adama koordinasyon eksikligi vermiş..

İlk yarı mükemmeldi, potansiyelini gösterdi. 2.yarıda ise eski Jerry'i izledik. Final serisinde ilk yarıda oynadığı gibi oynasa Fenerbahçe'ye en fazla 2 maç veririz. Umarım bekleneni verir.

Bu arada Tutku'daki oyun zekasının yarısına sahip olsa inanılmaz bir guard olurmuş.

Üst Alt