5 Maç Minimum 13 Puan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

5 Maç Minimum 13 Puan

Etti 6 kaldı 9 diyorum. Bu güzel başlangıcı devam ettirebilirsek 5 maçta 15 puan çok iyi olur. Arada Trabzon'u da götürmüş oluruz. O zamana kadar takım oturursa oradan vurur geliriz.

Fatih Terim Trabzon'la 14 mac oynadi, sadece ikisini kaybetti. (Biri 15 Kasim 1998'de, biri 14 Aralik 2003'te.)

Bu rezalet Imparator donene kadardi, cakar geliriz.

Fatih Terim Trabzon'la 14 mac oynadi, sadece ikisini kaybetti. (Biri 15 Kasim 1998'de, biri 14 Aralik 2003'te.)

Bu rezalet Imparator donene kadardi, cakar geliriz.
98'deki maçı dün gibi hatırlıyorum.Kevin Campbell hat trick yapmıştı bize karşı Ali Sami Yen'de.Arkadaşlarla oturuyorduk,üstümüzde kahvehane vardı.Her golde ses geliyordu.3-5 bitmişti maç.Bu seneki maça gelirsek ben de şu halimizle maçı alacağımızı sanmıyorum.Sonraki K.Paşa maçı da sıkıntılı

98'deki maçı dün gibi hatırlıyorum.Kevin Campbell hat trick yapmıştı bize karşı Ali Sami Yen'de.Arkadaşlarla oturuyorduk,üstümüzde kahvehane vardı.Her golde ses geliyordu.3-5 bitmişti maç.Bu seneki maça gelirsek ben de şu halimizle maçı alacağımızı sanmıyorum.Sonraki K.Paşa maçı da sıkıntılı

Trabzon'u yeneriz, Pasayi medipol macinda izlemek gerek

Vugrineçin atılan bir golden sonraki sakin tavrı ve arkadaşıyla ellerini birbirine vurması dün gibi aklımdadır.
Katlı otoparktan stada girene kadar maçı kafamda oynadım ve kempıla dikkat etmemiz gerektiği düşünmüştüm
Lakin 5-3 kaybettiğimiz tuhaf bir maçtı ama ben hiç üzülmemiştim.Öyle bir takımdık biz işte..

+ kuzen yaz bakalım, 2 maç daha..
- ne kadar ?
+ 6 puan kadarrr

inek-saban-kara-mithat-o-kadar_9003711-127500_640x360.jpg

Pek bahsi geçmese de geçen yıl son 6 maçı, bu yıl da ilk 3 maçı kazandık. Yani 9 maçtır galibiyet serisi var. Türkiye rekoru 1959-60 sezonunda 13 maç üst üste kazanan Beşiktaş'a ait. Zor ama üst üste 5 maçı daha kazanabilirsek 58 senelik rekoru kırıyoruz..

Trabzon 3 puan alırız.
Yalnız CL ilk maçı kasımpaşa maçından sonraki salı günü oynanacak.
Ondan Sonra da Akhisar gibi sert bir deplasmana gideceğiz. Selezynov cezalı 4 maç 4.maçı da bizim maç eğer cezasını indirmezlerse Bu iki maçı kazasız atlatırız ama 2 maçtan 4 puan da iyidir

Ukala herifin tekisin sevgili Tanrıverdi ama geçen sezon ikinci yarı başlattığın bu tip başlıkların iyi sinerji yarattığını düşünüyorum. Fikrim 15 puan alacağımız yönünde.

Üst Alt