5 Sene Sonrası Kendinize Mesaj Bırakın (7 Mart 2020 Uplanacak) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

5 Sene Sonrası Kendinize Mesaj Bırakın (7 Mart 2020 Uplanacak)

üni sonda olucam, muhtemelen hala buraya giriyor olurum. 5. yıldız hedefi çok yüksek bir hedef 5 sene için ama, clde yarı final oynıyacağımızı düşünüyorum bende.
söylemeden edemiyecem 5 sene sonra 2020 mi oluyor tarih vay anasını sayın seyirciler :)

Hayatımda ciddi değişiklikler olacak büyük ihtimal ve şu anki halim bunun farkında değil yahut arifesinde diyelim. Umarım ölüm ya da sevdiklerimin ölümü bu değişiklikler arasında olmayacaktır. :cower:

Merhaba hayal ettik gerçek oldu 2019 cl finalinde real madrid'i yenip kupayı aldık.hocamız José mourinho'ya sonsuz teşekkürler!!

Simdi hayat pek tad vermiyor ama biliyorum ki 5 yil sonra bu tad vermeyen hayati cok ariyacaksin, cünkü suan dünya idare ediyor, ama 5 yil sonra bunu tekrar okuyabilirsen 3. dünya savasi cikmis ve insan oglu kendini yok etmekle mesgül oluyor, futbol diye birsey kalmamis tek amac var oda hayata kalmak dir.

5 yil sonraki halim simdi düsüneceksin vay be ta ozamanlar ben resmen ikinci nostradamusum da haberim yokmus diye.

2019 yılı seçim sonuçları;

Cumhurbaşkanı: kemal Kılıçdaroğlu!!!!

Başbakan: Selahattin demirtaş!!!!

Ankara belediye başkanı: hala melih gökçek????

Merveyle hala beraber misiniz
Okul 4 senede bitti mi
Hukuga geçiş yaptın mi
Galatasaray Avrupa'da yeni kupa aldı mi
Tayyip gitti mi ülke ne durumda
Kendini Her konuda geliştirdin mi
Vücut geliştirdin mi
Sevdiklerin yanında mi
Yarın fb maçı var kazandınız mi
4.yildizi taktınız mi

Bu arada aynı konu dhde vardı

yıl 2020 ve halen yaşıyorsam zengin olmuşumdur. muhtemelen son model bir spor arabam var. kesin evlenmişimdir

Çok güzel bir düşünce. Öncelikle teşekkürler buraya taşıyanlara 5 sene sonra hayatta olursak tebessüm ederiz.

26sındasın oğlum artık askere mi gitsen ?

Umarım planlarından vazgeçmemiş olursun. En dönüm noktaları olan planladığın yaşlara gireceksin çünkü.

O dövmeleri yaptırmış ol. Aşk hayatın nasıl acaba :D

Ve biliyorum Sneijder ve Meloyu çok özlüyorsun. Ama ben şuan bunun tadını çıkarıyorum moruk :D

Son düzenleme:
Masterimi yapip aile kurmak. Hele Universiteyi bitirmekten baska bi dilegim, istegim yoktur.. insallah (Allah uzun omur verdiyse) 5Sene sonra buraya girip basardim be diyebilirim.. Size Beni tebrik edersiniz artik :D

Üst Alt