#5 Tugay Kerimoğlu - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Zaten kotu yorumcu ve Tugay'dan hoca da olmaz. Beni cocukluk efsanemdir yeri ayridir ama o futbolcu Galatasarayli Tugay'di. Emekli ve simdidin yorumcusu degil. Kim kimin adami belli degil artik mevzu yesil cunku. Mevzu sayisal. Neyse, ne dedi on uda bilmiyorum ancak sasirmiyorum artik bizde kasar oldur malum boyle insanlari gore gore, her yerde. Ama Tugay'dan oyle agresif bir sahiplenme beklemeyin, bekleyenler sanirim gorece genc renkdaslar.

Agresif olmasına gerek yok normal şekilde de sahip çıkabilirdi. Ikisini yapmadı.

Florya ya girisi yasaklanmali bunun..

Burda da derhal cop bidonuna atilmali..

Tuttugu takimi sahada herkesin gozu onunde dogramislar..

TVdeki fener yanlisi kanallar bile bu kadari olmaz, cok fazla demis

Bu daha OBJEKTIF AYAKLARI CEKIYOR

Senin ben...

Boyle politik insanlardan hic hazetmem..

Ne seyime ordasin sen?

Ilker fener icin orda
Feyyaz bejeke icin

SEN???

Su macta bari birsey demeyi bil, kendini koruma moduna geciyor timsah gözyaslariyla. Aspora reha kapsalin programinda bile hakemi yerden yere vurdular. Asiri derece olmasi gerekmez ama bukadari fazla diyebilir.

Nihat Kahveci: “Sacha Boey’in pozisyonuna ordan, şurdan, burdan bakıyorum; kırmızı kartı göremiyorum! Hakem nasıl gördü, bilemedim..”

Ali Ece: “Ali Palabıyık'ın 8 senedir yüzsüzce hakemliğe devam ediyor olması Türk futboluna hakarettir.”

bunlar senden farklı meslek mi yapıyor ?
Para tatlı gelmiş ki saf değiştirmiş

Sen adam değilsin para için onurunu ve şerefini de bıraktın... Bunları unutmayın hatta unutturmayın şu dönemde yanımızda olanlarla yanımızda olmayanlara iyi bakın...

Üst Alt