#53 Barış Alper Yılmaz - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Burak Yilmazin gencligini goruyorum bu cocukta. Kesinlikle santrafora evrilmeli. Kanat oyuncusu olabilecek yetenekleri yok. Burak ta kanat baslamisti ve forvete evrilene kadar siradan bir oyuncuydu.

Bu adam Guardiolayla çalışsın max Amrabat olur. Fiziki kapasitesi dışında ne Kerem ne Oğulcan’dan bir gram fazlası yok. Bir maç fizikiyle ezdi diye kral yaptınız. Adam orta yetiştiremiyor içeri.

Çizgide adam kaydı düştü beyimizin 3 tane Avrupa kupası var ya dönüp koşmuyor bile

Bu adam Guardiolayla çalışsın max Amrabat olur. Fiziki kapasitesi dışında ne Kerem ne Oğulcan’dan bir gram fazlası yok. Bir maç fizikiyle ezdi diye kral yaptınız. Adam orta yetiştiremiyor içeri.

Çizgide adam kaydı düştü beyimizin 3 tane Avrupa kupası var ya dönüp koşmuyor bile
Kerem ile kıyaslanması bile hata

Millet övüyordu bunu, önceki izlediğim maçta kötüydü. Bu maçta da tamamını izlemedim ama iyi futbolcu izlenimi vermiyor. Hızı var başka da numarası yok gibi. Barış Özbek izlenimi veriyor.

Defansi cok kotu. Birkez mudahale etti sonra yine hatali pas kaptirdi. Onun disinda eslik ediyor rakibe. Kosuyor ama mudahale yok. Ofansta hizli laf yok ama onun disinda oyunda yok. Takim oyununda da goremedim. Biraz erken tabi birkac mac daha izlemek lazim.

Üst Alt