#53 Nordin Amrabat - Sayfa 215 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#53 Nordin Amrabat

amrabat bruma gitti yasin denen ptt ligi topçusu CL maçına çıktı ...sizin beyninizi seveyim ...eldeki tek kanadımız götü boklu bir erciyes topçusu . yazık .

Ben gitmesini istiyordum çünkü bize layık görmüyordum kendisini ama durum o kadar berbat bir hal aldı ki, eldeki kanat oyuncuları Bruma ve Amrabat dan çok çok daha kötü.

Amrabat bu yoklukta takımın değişilmezlerinden biri olurdu bence.

Yabancı sınırının sorun olmadığı bir düzende Bruma niye gönderilir hiç bir mantıklı açıklaması yok. Ulan Hamza Allah belanı versin senin takımın içine ettin.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Kör ölür badem gözlü olur!!

Dümdüz topla koş, topu sağa çek içeri kes!!!

İste adamin futbolu bundan ibaretti.

Tek bir adam çalımlayamadı GS kariyeri boyunca.

Allah kahretsin skora katkı saglayamayan, adam eksiltemeyen kanat oyuncusunu!!

Ben gitmesini istiyordum çünkü bize layık görmüyordum kendisini ama durum o kadar berbat bir hal aldı ki, eldeki kanat oyuncuları Bruma ve Amrabat dan çok çok daha kötü.

Amrabat bu yoklukta takımın değişilmezlerinden biri olurdu bence.

Yabancı sınırının sorun olmadığı bir düzende Bruma niye gönderilir hiç bir mantıklı açıklaması yok. Ulan Hamza Allah belanı versin senin takımın içine ettin.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk
Hamza: Bruma'yi Sinan oynasin diye gönderdim.

Simdi bir cok kisi 'ne yalan atiyorsun hic oynatmadin' diyecektir hakli yere. Ama benim takildigim nokta, ulan birini oynatmak icin mutlaka birinin gitmesi mi gerekiyor :D Bu nasil kafa :D

Amrabati Hamza değil prandelli ve optionu koyan önceki yönetim gönderdiğini hatırlıyorum gibi. Hata takımda kalıyordu ki son anda optionu kunlandı malaga

Hamza: Bruma'yi Sinan oynasin diye gönderdim.

Simdi bir cok kisi 'ne yalan atiyorsun hic oynatmadin' diyecektir hakli yere. Ama benim takildigim nokta, ulan birini oynatmak icin mutlaka birinin gitmesi mi gerekiyor :D Bu nasil kafa :D

O Hamza'nin Allah belasini versin. Her lafi yalan dolan hiyarin.

Kafasi iste ancak bu kadarini basiyor. Tamamen palavra o "Sinan'i oynatmak icin Bruma'yi yolladim" lafi. Hic bir mantikli aciklamasi yok o lafinin.

Tam zamanında sattık kazığın yarısı çıktı.Yarısını da Cluj ve Braga maçlarındaki asistleriyle çıkarmıştı zaten.Zararsız ayrıldık bu transferden.

Sey kafasi ya.. Almanlarin 'Yabancilar is yerlerimizi caliyor' demesi gibi :D

Sinan'in oynamasi icin yabanci kesik yemeli veya gitmeli :D

Gitti sonucta ama yine de oynatilmadi. Kimse de bunu sormadi o herife.

Bu ülkede gazetecilik ölmüs. Ancak orasini burasini yalarlar bir de pohpohlarlar, ha tabi bir de masabasi yalan dolan haberler yapar ancak o kadar.

Ama sorgulamak gibi bir sey yok.

Amrabat oyun içinde çok tutuk oynuyordu ama takım oyuncusuydu her haliyle fiziken belli bir kotası var güreşçiydi ama top kaybetmezdi , dehşet kontraya çıkardı , CL maçlarında da asistleri bizi çok tuttu oyunda (eldeki kanatlara nazaran)

Üst Alt