#54 Emre Kılınç - Sayfa 111 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#54 Emre Kılınç

Kötü oyuncu olduğunu düşünmüyorum ama büyük takımda, baskının daha çok olduğu ortamda yapamadı. Cicaldau için de aynısını düşünüyorum. Yunus, Barış vs. varken de rotasyonda gereksiz kalabalık olur. Muhtemelen bize itlik yapmayan bir Anadolu takımına göndeririz.

Sivasspor'dan gelirken ciddi beklentim vardı ilk lig maçında da gol atmıştı en büyük hayal kırıklığım da Sivasspor'da roket gibi şut çeken oyuncu bizde kaleye zor giden şutlar çekiyordu bunun sebebi Sivasspor'da ekstra çalışmalar yaparken bize geldikten sonra sanki o çalışmaları bırakmış olabilir.

Sivasspor'dan gelirken ciddi beklentim vardı ilk lig maçında da gol atmıştı en büyük hayal kırıklığım da Sivasspor'da roket gibi şut çeken oyuncu bizde kaleye zor giden şutlar çekiyordu bunun sebebi Sivasspor'da ekstra çalışmalar yaparken bize geldikten sonra sanki o çalışmaları bırakmış olabilir.
En büyük sebebi özgüven. Şutların cılızlığını geçtim sayısı da fazla değildi bizde. Emre Akbaba Alanya'da, Emre Kılınç Sivas'ta fütursuzca deniyordu mesela. Galatasaray'da bunlar daha çok göze batıyor.

Avusturya kampında sol bek oynayabileceğini düşünüyorum. Sol ayaklı, güçlü omuzlu ve oyun zekâsı belli bir seviyede. Riera'nın boy avantajına sahip değil ama bu kampta denemek dünyanın en kötü fikri değil.

Sol bek denenmedi ama bence önde sırıtmadı. Liranın değer kaybıyla sözleşmesi bence oldukça makul bir seviyeye geldi. Eldeki genç kanat oyuncularını kiraya verip düzenli oynatmak ve Emre’yi yedek bekletmek bence düşünülmeli. Tarihimizin en kötü sezonunda 7-8-10-11 numaralarda oynadı ve bence takımın kötülerinden değildi. Son alternatif olarak tutulursa itiraz etmem, az da olsa bonservisle giderse de itiraz etmem. Bonservissiz göndermenin ise mantıklı olduğunu düşünmüyorum.

Üst Alt