#55 Yuto Nagatomo - Sayfa 74 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
  1. Avrupa'da yasamiyorum
  2. Juan Cuadrado Senegalli degil, Kolombiyali
  3. Mecaz diye bir sey var, kucaga almak diye bir tabir var; o resmi gorunce hemen bu is buraya nasil gelmis demek ki karisi boyle dogurmusu dusunmuyor zihni pis olmayan kimse
  4. Diyelim ki gercek anlamiyla dusunecegiz ve o farkli irktan bir bebek: baska birinin cocugu olamaz mi? Illa Nagatomo'nun cocugu mu olmasi gerekiyor senin fantezinde? Baska birinin bebegini kucagina almistir?
Hamza halen mevzunun senegalli değil kolombiyalı boyutunda takılıp kaliyosan;
hava değişimine ihtiyacın var acilen...
Bu kadar izahtan sonra da halen; Haklıyız Biz diyebiliyosanız eğer ; Birgün bu yazılanları da silerseniz eğer DÖNEKSİNİZ...

bende osi gibi size doyum olmaz diyorum...:hat:

dccgu1qw0aaavio-jpeg.21365

Hamza halen mevzunun senegalli değil kolombiyalı boyutunda takılıp kaliyosan;
hava değişimine ihtiyacın var acilen...
Bu kadar izahtan sonra da halen; Haklıyız Biz diyebiliyosanız eğer ; Birgün bu yazılanları da silerseniz eğer DÖNEKSİNİZ...

bende osi gibi size doyum olmaz diyorum...:hat:

Neyse konuyu daha fazla uzatmayayim

Iyi forumlar

tamer sadece belli dönemlerde foruma geldiğin için bazı muhabbetlerden uzak kaldığına inanmak istiyorum yav.
yoksa bu tip gereksiz bi duyarı en son arenada ts den bi demet futbolcunun kırmızı kart görmesinde yaşamıştık.
ogünde muazzam gereksiz bi duyar vardı adamın biri ekşide gündem olmak için gs li olmaktan bugun utandım diye konu acmıstı :asd: halbukı olayın bılze alakası yoktu

Birgün beyaz tenli bir hanımefendi ile evlen, 1-2 yıl sonra kucağında bir lukaku ile bakın benim oğlum oldu diye dolaş..
O zaman yeniden tartışalım emmoğlu...:hat:

Birader olayı anlamak istediğin yerden anlıyorsun. Şu fotoğrafa bakıp o şekilde düşünen senden başka kimse yoktur herhalde; ki bu tarz memeler dünya futbolunda da sürekli kullanılıyor.

Birgün beyaz tenli bir hanımefendi ile evlen, 1-2 yıl sonra kucağında bir lukaku ile bakın benim oğlum oldu diye dolaş..
O zaman yeniden tartışalım emmoğlu...:hat:
Birader olayı anlamak istediğin yerden anlıyorsun. Şu fotoğrafa bakıp o şekilde düşünen senden başka kimse yoktur herhalde; ki bu tarz memeler dünya futbolunda da sürekli kullanılıyor.
Güzel ..... Senin adına sevindim.
Böyle bir durumda insanların sana memelerinden sırıtarak gülmesine de alınmazsın demek ki....
Çünkü psikolojik dengeyi koruyabilmek çok çok önemlidir.

Peki sen '' çocuğu kucağına vermek '' ten haberdar mısın ?...

Gerçekten bu kadar mısınIZ hamza....... Avrupa da bu kadarını mı öğretebiliyolar yani....

Asıl ayıktırma lafına gelmedim. Bakalım ne zaman ayıkacaksınız diye bekliyorum...
Ya ne saçmalıyorsun, neyin duyarını kasıyorsun burada? Zaten yazdığın 10 şeyden 9'unu anlamıyorum şahsen. Nasıl bir Türkçe'ye ve anlatım kapasitesine sahipsen artık... Mizah denen şeyden haberdar mısın acaba? Senin aklın fikrin belatında, burda boş boş duyar kasma. Senin aklına gelen şey 10 kişiden 1'inin bile aklına gelmez.

Ondan sonra Onur çok sert üslupla yazıyor diyorlar.
Biri de demiyor ki aga bu ne...

O fotodan böyle salak saçma anlamlar çıkarmak için ileri derecede gerizekalı olmak gerekiyor. Algılama özürlüsü müsün? Avrupa'da yetişmekle ne alakası var? Bütün dünyada böyledir diyor bir de. O fotoğraftan bu anlamı çıkaracak tek dengesiz sensin bu dünyada. Nagatomo ve karısının görse gülüp geçeceği foto sana kundaklamayı anımsatıyor çıkmış ahlaktan bahsediyorsun. Hastalıklı zihnini yansıtma bu kadar sağa sola. İlk defa bu kadar sinirlendim bi duyara hayır anlayamayanlara da laf atıyor bu kadar mısınız diye çok şükür bu kadarız senin gibi değiliz.. @Tamer Tuna

Ya ne saçmalıyorsun, neyin duyarını kasıyorsun burada? Zaten yazdığın 10 şeyden 9'unu anlamıyorum şahsen. Nasıl bir Türkçe'ye ve anlatım kapasitesine sahipsen artık... Mizah denen şeyden haberdar mısın acaba? Senin aklın fikrin belatında, burda boş boş duyar kasma. Senin aklına gelen şey 10 kişiden 1'inin bile aklına gelmez.

Ondan sonra Onur çok sert üslupla yazıyor diyorlar.
Biri de demiyor ki aga bu ne...
Onur hard style takılmış gene...;D
Fazla klavye böyle yapıyor insanı demek ki...:unsure:
Herkes memnunsa aykırı olan farklıdır fikrinden yola çıkıyım da, biraz oksijen alıp sterilize oliim. ;D
Hürmetler :hat:

Onur hard style takılmış gene...;D
Fazla klavye böyle yapıyor insanı demek ki...:unsure:
Herkes memnunsa aykırı olan farklıdır fikrinden yola çıkıyım da, biraz oksijen alıp sterilize oliim. ;D
Hürmetler :hat:

Vaktinin neredeyse tamamını bu forumda geçirip sinirli olduğunu belli etmek için büyük punto ve kırmızı harflerle yazıyorsun. Kısaca ne hakla klavye edebiyatı yapabiliyorsun?

Üst Alt