#6 Blerim Džemaili

Emre Karaca

10 Numara!
Ölü orta sahamızı canlandıracak adam

IPHONE 5S cihazımdan gönderildi

Arda Kuyumcu

Şef Gümüş Kıvrım
Çok önyargı vardı bu adama karşı. Ben faydalı olacağını düşünüyorum. Tek çekincem kadronun nasıl oluşacağı açıkçası. Çoğu kişi Bruma'yı kesiyor da ben oynaması gerektiğini düşünüyorum.

Mustafa Baran

10 Numara!
İsviçre Milli takımının dünya kupasındaki maçlarını tek tek izlememe sebep olacak futbolcu.Dünya kupasındaki tüm maçları izlememe rağmen kendisinin futboluna dair en ufak bir izlenimim oluşmamıştı ki bu da normal bi şey.Tabi ki Fransa maçında attığı frikik unutulmazlar arasında.

Okan Gok

Aslan Üye
napoli forumlarına baktım google cevırının yettıgınce.bu dzemaili buyuk adam muthış yorumlar v ar hakkında.napoliler gökhan ınler yada gargano gitseydı ama dzemaili kalsaydı demışler.ve çok ıyı profesyonel oldugundan bahsetmişler.8 milyon euro verdikleri adamın pandevle beraber 3 mılyon euroya nasıl satılabılecegının kavgasını etmışler.beklentılerım arttı kısaca.

Alp Uraslar

Kırmızı Üye
ANTU MOD ON:

Nasıl bu kadar ucuza geldi anlamadım.Mason başkanımız ile napoli başkanı arasındaki özel ilişkiler ile aldık.

OFF MODE.

Öner Güzel

Parçalı Üye
Yerinde transfer. Başarılı olacağını düşünüyorum.

EMREE DENLİ

Tecrübeli Üye
Dzemaili hakkında pek bilgim yok ancak yapılan yorumlara baktığımız zaman iyi bir orta saha oyuncusu.Melo ve Selçuk gibi oyuncuları zorluyacak isimlere aynı zamanda yüklerini azaltmaya yönelik bir transfer.Hayırlı olsun Galatasaray ımıza.

Şerafettin KOÇ

Melisanın Babası
Taçsız Kral
İsviçre Milli takımının dünya kupasındaki maçlarını tek tek izlememe sebep olacak futbolcu.Dünya kupasındaki tüm maçları izlememe rağmen kendisinin futboluna dair en ufak bir izlenimim oluşmamıştı ki bu da normal bi şey.Tabi ki Fransa maçında attığı frikik unutulmazlar arasında.

Yanlış hatırlamıyorsam pek oynamadı Fantasy League'de kadromdaydı.

Çağlar Akarca

10 Numara!
Yalan yok, Napoli'nin chöpü dedik. Bizi utandırmak onun elinde.

Ufuk Erten

10 Numara!
Bu adama ileride Reis, sapka cikarmalaar fln ilah olur benden demesi cok klas vuruyor toplara oalasi bi 6nci hafta korner vurusunda ceza sahasina disina suzulen topa sag ayagiyla vurup volkani kale icine almasi muhtemel olsada o maci BAY olarak gececegimiz daha muhtemel gozukmektedir

karisi saglam hatundur. Yolanthe yengemizle cekisir

hpsgeldin dzema

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Bizim için Fenerede kooooy.

I am the one who knocks!

Melih Sönmez

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
[attachment=13017:Adsız.png]

Ceyhunun pozisyonu kendisini bekler.