#6 Ceyhun Gülselam - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#6 Ceyhun Gülselam

Cevap: #6 Ceyhun Gülselam

Benfica maçında kötü göründü.soğumuş sanki futboldan.isteksiz gibi geldi bana.inşallah beni yanıltır.

Benim takdir ettiğim oyunculardan. Profesyonel iyi çalışıyor. Yedek kalmasına rağmen nifak tohumları saçmıyor. Geçtiğimiz yıllarda yaşadıklarımızdan sonra kadromuzda bulunması her zaman avantajdır.

Orta sahada ucu geriye donuk bir 4-3-3 sisteminde gormek istedigim bir topcu. Topu kullanabiliyor. Sonucta futbol basit bir oyun, kendini zorlamayacak, ustune dusen gorevi yapacak. Ataga ciktiginda onundeki Melo'ya veya Selcuk'a verecek, kanatlara dogru top atacak. Bence orta sahada, dogru kullanildigi surece cok onemli bir futbolcu olabilir. Fizik acidan cok direncli bir orta sahan oluyor ve ceza sahasina yaklastiginda rakip defansi cok zorlayabilecek bir oyuncu.

Ceyhun

Selcuk-Melo​

[video=youtube;J3inle6PHbw]https://www.youtube.com/watch?v=J3inle6PHbw[/video]

Veya Zan'in yerine defansta yer almasini isterim.

Katılıyorum, orta sahada oyuncu sıkıntısı çeken Fatih Hoca neden 1 kere bile Ceyhun-Melo-Selçuk üçlüsünü denemedi sorusu önemli. Bence Melo-Selçuk ikilisinin pozisyonlarını hiç değiştirmek istemiyor, uzun vadede takımın iskeletinde yer alacakları için.

Benim daha çok merak ettiğim soru, Melo-Selçuk-Riera 3lüsünü neden denemedi? Muslera'nın atıldığı maçta Riera 15 dakika o pozisyonda oynadı ve normal performansının çok çok daha önündeydi. Teknik bir oyuncu ve oyun aklı iyi, o yüzden çok hız gerektirmeyen orta saha pozisyonunda başarılı olabilir, hatta oldu, 15 dakika için de olsa.

Aferim Ceyhun

Her zaman güveniyorum sana

Bugün golünü attın bundan sonra da oyununla hatırlatacaksın kendini:ka21:

Kadroda bulunması gereken bi adam,zamanla daha çok şans bulur umarım

Eski takımına gol atıp öyle çok sevinmemesi de ayrı bi reislikti

hacı orta sahayı barıs özbek yedekleyeceğine , ceyhun yedeklesin daha iyi .

Hem fiziğinden dolayı stoper de oynayabilir , haddini biliyor , şutları iyi , sessiz , sakin .. on numara alternatif oyuncu bana göre .

Üst Alt