#6 Ceyhun Gülselam - Sayfa 79 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#6 Ceyhun Gülselam

Meziyetleri ortada tutmadı büyük takımda oynayacak vasıfları yok kendisinie kızmıyorum lakin sözleşme uzatma-seneye kadroda düşünülürse bunu düşünene söverim de eleştiririmde.

Birde isin komik tarafi. Gecen sene Kayser'de oynarken forumda 'Vay be, Ceyhun iyi oynuyor Kayser'de, seneye iyi alternatif olur' deniliyordu. O günler ben dahil bir kac kisi tersini söyleyince elestiriliyorduk. Yani isin aci tarafi, yeteneksiz oldugu her halinden belli oluyor yani.

Birde simdi Hamza Hamzaoglu mudur nedir palavrasi cikti. Tipki seneler öncesi forumun A.Avci yi istemesi gibi. Benzer olay. Sonuc, ikiside cöp.

Mancini'nin Ceyhun üzerinde ısrar etmesi çok garip gelmişti. Adam o kadar düz bir futbolcuki neredeyse hiç bir özelliği yok. Ne gördün arkadaş sen bu adamda kimsenin görmediği diye sormak lazım. Cevabını merak ediyorum.

Bu sene sözleşmesi bitiyor inşallah saçmalık yapıp uzatmazlar artık Ceyhuna laf söylemek istemiyorum tek istediğim kalan maçlarda oynamasın ve sene sonu Almanyasına geri dönsün Barış Özbek bile senden iyiydi

Mancini'nin Ceyhun üzerinde ısrar etmesi çok garip gelmişti. Adam o kadar düz bir futbolcuki neredeyse hiç bir özelliği yok. Ne gördün arkadaş sen bu adamda kimsenin görmediği diye sormak lazım. Cevabını merak ediyorum.

Boylu fizikli hava toplarını karşılar, e Alman altyapısı almış taktik disiplini falan bilir diye oynatıyordur. İyi de bu takımın sorunu gol yemek değil ki, gol atamamak. Boş yere defansif orta saha oynatıyor.

Mesaiye kalmış(toplam 12 saat) fabrika çıkışı halı saha ekibinden adamları koy bu kadar oynar.Hakan-Ceyhun-Zan inşallah sözleşme uzatılmaz.

10170970_735751889816842_1283030052551832368_n.jpg

Üst Alt