6. Geleneksel Yahoo Fantasy Basketball - Sayfa 62 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

6. Geleneksel Yahoo Fantasy Basketball

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben takasım veto yedi diye tepki vermiyorum. Şimdi teklifimi yükseltirim, anlaşırsak alırım adamı. Benim anlatmak istediğim başka birşey.

Neyse, dediğim gibi problem yok ;)

Yok be oğlum. Duygusal davrandığım yok. Ama bir takas yapıyorum, hemen atlıyor biri sallıyor falan. Adamın benim yaptığım takaslara yorum yapması dışında topicte mesajı yok yahu. Sonra 1-2 kişi daha çıkıyor. Mantıklı sebep yok ha, sırf sürü olayı. + bir de bunlara troll durumu da ekleniyor. Hemen veto oluyor takas.

Cidden oyunun zevki kaçıyor böyle.

Neyse devam edelim böyle, nema problema.

Kusura bakma da her akşam buraya gelip 'canım sıkıldı hadi takas yapalım' gibi şeyler yazmadığım,bana göre haksız olan takaslara karşı yazdığım için sana hesap verecek değilim.Burda sen dahil kimseyi tanımam etmem.Bir görüşmem olduğunda özelden yazıyorum bunu sen de biliyorsun.Herkesin aklı var fikri var sürü lafı yanlış bence.Takas yaptığın kişi de neler yazdı buraya gördün sende yukarda da belirttim takasın hangi kafayla yapıldığını.

Kusura bakma da her akşam buraya gelip 'canım sıkıldı hadi takas yapalım' gibi şeyler yazmadığım,bana göre haksız olan takaslara karşı yazdığım için sana hesap verecek değilim.Burda sen dahil kimseyi tanımam etmem.Bir görüşmem olduğunda özelden yazıyorum bunu sen de biliyorsun.Herkesin aklı var fikri var sürü lafı yanlış bence.Takas yaptığın kişi de neler yazdı buraya gördün sende yukarda da belirttim takasın hangi kafayla yapıldığını.

Adamın kendisi teklif etti bana. Ne yapayım? Red mi edeyim?

Neyse artık ölmüş tavuğun muhabbeti olmaz boşver..

Adamın kendisi teklif etti bana. Ne yapayım? Red mi edeyim?

Neyse artık ölmüş tavuğun muhabbeti olmaz boşver..

Sen ettin demedim ki zaten öğlen gördüm mevzunun nasıl geliştiğini.Ama senin de gördüğün gibi adam hak adalet aramayın bu takımım kötü olduğu için yaptım gitti dedi takasımı veto et bile dedi adam sonra veto yiyince biz kötü oluyoruz.Dünkü takasa herkes karşı çıktığı için bişey demedim direk veto ettim siteden öyle bir konuşuyorsun ki sanki işimi gücümü bıraktım senin takaslarınla uğraşıyorum.

Ben birşey demedim zaten sen boşu boşuna bana tavır koydun.

wade noel'i fln es geçip randolph'e kabul etmek de güzel bir kafaymış. ben veto ettim beyler kusura bakmayın. takas işleriyle de uğraşmam muhtemelen şu saatten sonra, suyu çıkıyor çünkü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt