#6 Jean Michaël Seri - Sayfa 101 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ne koşabiliyor, ne top sürebiliyor, ne çalım atabiliyor, ne de savunma yapabiliyor. Tek özelliği pas ama o da çok üst düzey değil. Bu adamın yaptıklarını Selçuk da yapar. Yallah Fulham'a.

Uymadı bize, uyacak gibi de durmuyor. Evet, iyi bir sistemde ön plana çıkabilecek bir futbolcu ama şu anki aşamada aradığımız orta saha oyuncusu maalesef Seri değil. 2-3 sene önceki performansını bizde göstermesi oldukça zor gibi. Fazla vakit kaybetmeden devre arasında eski kulübüne gönderilebilir.

Kotu futbolcu degil sadece formsuz

Ama dun mactan kactigini dusunuyorum oyundan ciktigi ilk an böyle dusundum ve hisettim tavirlarindan hareketlerinden

Bu adamın notunu geldiğinde ilk maçında vermiştim. Adam toptan kaçıyor mücadeleye girmiyordu. Dedim herhalde ilk maçları erken konuşmayayım ama ileri gitmek yerine geriledi. Asıl beni en çok nzonzi şaşırttı. İlk maçında performansıyla adeta hepimizi ıslatmıştı. nzonzi gitti yerine yossi kohen geçti sanki.

Büyük ihtimalle kısa süre içinde Seri içinde benzer bir karar gelecektir, Psg maçında gerçekten sakatlanıp oyundan çıktığına inanmıyorum

Üst Alt