#6 Jean Michaël Seri - Sayfa 112 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Seri tamam ayakta durabilen bir oyuncu değil kabul ediyorum ama birde kanatlarda Onyekuru&Jesse ve Saracchi varken izlemek istiyorum Seri'yi

Zaten büyük ihtimalle Fatih Terim seneye takımda kalmasını istemez Seri'nin bari sene sonuna kadar verim almaya çalışalım

Kavak kemiği ile top kontrolu yapmaya çalışıyor uyuyor arada hava topu alamıyor pres yok yazik orta sahayı Kayseri'ye biraktik belhanda ile seri komedi

kesinlikle yarine ya ömer yada taylan oynamalı. adam fiziken bitik durumda. kafaya dahi çıkmaktan aciz. böyle orta saha oyuncusu olmaz ne kadar güzel pas atarsa atsın. her maç onun saçma hataları yüzünden mutlaka 1-2 tehlike atlatıyoruz

Adam zaten pres yapmıyor, kafa topuna çıkmıyor, top sürmüyor, 2'li mücadeleye girmiyor üstüne attığı pasların da yarısı isabetsiz. 5 maçta bir düzgün birkaç pas atsın diye bekliyoruz. Vallahi bu adamın EPL'de oynadığına inanmıyorum ben bir bokluk var muhtemelen. Taylan oynasın en azından tempo katar.

Adam zaten pres yapmıyor, kafa topuna çıkmıyor, top sürmüyor, 2'li mücadeleye girmiyor üstüne attığı pasların da yarısı isabetsiz. 5 maçta bir düzgün birkaç pas atsın diye bekliyoruz. Vallahi bu adamın EPL'de oynadığına inanmıyorum ben bir bokluk var muhtemelen. Taylan oynasın en azından tempo katar.

Ya bu adamı transfer edenlere ne demeli.
Hadi biz taraftar olarak bonservis bedeline bakarak değerlendirme yaptık.
Yahu bu adamı biraz takip edip maçlarını detaylı bir şekilde izleyen adam almaz.
Transfer dönemi ilk aldığın adam babel gibi ağır bir oyuncu..
Hadi seri gibi bir adamı alıyorsun,Ondan sonra gidip bu ağır, bitik oyuncunun yanına nzonzi gibi kaliteli fakat çok ağır bir oyuncu alıyorsun.
Yetmiyor forvete en az onun kadar ağır, temposuz falcaoyu alıyorsun.
Eldede diğer kanatta oynayacak tempo sorunu olan feg var..
defans bölgesinde boss hariç alayının sıkıntısıda mevcut.

Yani bu planlamayla kötü oyun oynamamız çok normal.
ondan sonra isimlere bakıp kaliteli kadromuz var deniliyor.Yok arkadaş kaliteli kadro falan..

2012-2013 model Selcuk Inan bile bundan daha hareketliydi.

Ayaklari nekadar iyi olsada ortasahada dinamizme ihtiyacimiz var.

Omer, Taylan hatta Donk bile Seriden daha iyi bu konuda.

Allahim ya daha su adamin arkasina iki tane top calan capa adam koy 10 numara oynasin diyenler var 10 numara icin ne ozelligi var sut mu atiyo calimmi atiyo mac boyunca 1 tane pas aticak diye Seri beyi mi bekleyecegiz 6 desen degil 8 desen degil bom bos bi adam Belhandaya soylenenlerin yarisi bu adama soylenmiyor bu adamin ne ozelligi var arkadasin copun teki

fb deplasmanında bu ayyaşı oynatma gafletinde bulunmazlar inş. rezil paslarından birinden kruse kesin gol çıkarır
donk lemina orta sahası işimizi görür orada

Şampiyonluk için yeterli olur inşallah. Fiziki mücadeleden öte rakipten vücudu ile topu gizlemesini bilmemesi en büyük sorunu.

Üst Alt