#6 Jean Michaël Seri - Sayfa 139 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bizim taraftar adam yiyen orta saha seviyor da Seri'nin 6 numara performansı Lemina'dan başarılı. Lemina'dan topu daha iyi bildiği için pozisyon savunmasına odaklanıyor ki onu da çok başarılı yapıyor. Zaten topun ayakta kalma ve verimli kullanılma seviyemizi arttırdığı için pek sıkıntı da yaşatmıyor. Lemina'yı yekten kesecek lüksümüz tabii ki yok ama sağlıklı bile olsa Seri'nin önünde 8 oynaması gerekiyor. Her ne kadar pozisyonun pek çok ihtiyacına cevap vermese de.
Lemina'yi Ndiaye gibi kullanmak lazim. Patlama gücü var, birden ortadan yara yara gidebiliyor.

Lemina Ömer seri oynar artik. Emreyi seviyorum ama Onyekuru ve feghouli yoksa emre oynar. Bu ortasaha üçlüsü gayet iyi

Vole programını dört gözle bekliyorum bakalım ne diyecekler bu mastero için Aspor Beyaz futbol hikâye futbol ve futbolcu konuşulduğu yok...

Galatasaray tarihinde bu kadar kadife ayaklı biri oynamış mıdır? Uzun toplarıyla kaç tane pozisyona soktu 2 maçtır Onyekuru'yu sayamadım. Hiç bir oyuncu savunmadan topu ayağına alınca atacağı paslarla tehlike oluşturmuş mudur rakip için? Ekstra bir özellik ligimiz için bu.

Lemina Ömer seri oynar artik. Emreyi seviyorum ama Onyekuru ve feghouli yoksa emre oynar. Bu ortasaha üçlüsü gayet iyi

Bu takım Falcao Onyekuru Feghouki ve Emre'yi aynı anda kaldıramaz zaten. Birinin kesilmesi lazım. Falcao zaten forvet orayı geç, Onyekuru bütün sistemin üzerine kurulduğu adam onu da geç. Feghouli hem kanat özelliğine sahip hem de Mariano ile uyumu var. O yüzden fatura Emre'ye çıkıyor. Biraz daha Ortasaha özelliği olsaydı Ömer yerine düşünülebilirdi ama Ömer de çok formda ve Emre maalesef Ortasaha oynayacak özelliklere sahip değil. Ancak her zaman kullanılabilecek önemli bir silah olarak duracaktır kenarda.

Galatasaray tarihinde bu kadar kadife ayaklı biri oynamış mıdır? Uzun toplarıyla kaç tane pozisyona soktu 2 maçtır Onyekuru'yu sayamadım. Hiç bir oyuncu savunmadan topu ayağına alınca atacağı paslarla tehlike oluşturmuş mudur rakip için? Ekstra bir özellik ligimiz için bu.
Seri ve Onyekuru olayında gerçekten rakipler çaresiz kalıyor Serinin defansın arkasına Onyekuruyu kaciracagi çok belli ama yinede rakipler çözüm bulamıyor ...

Üst Alt