6 Şubat 2023 Türkiye Depremi #2 - Sayfa 262 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

6 Şubat 2023 Türkiye Depremi #2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2250 TL idi kiram, dün ev sahibi aradı, 5000 yapalım yada çık diyor 😄 kendisi Almancı, burda 18 tane falan dairesi var. İkindi vakti arama namaz kılıyorum diye ekledi.
Bu insanların, insanı dinden soğutmak için kasti bir şekilde görevlendirildiklerini düşünüyorum.

Bir de depremzede olduğunu öğrendikten sonra evini kiralamaktan vazgeçenler de var.

Bu insanların, insanı dinden soğutmak için kasti bir şekilde görevlendirildiklerini düşünüyorum.

Bir de depremzede olduğunu öğrendikten sonra evini kiralamaktan vazgeçenler de var.
Ocaktan beri maaş yatirmadilar ona rağmen birikmislerle kirani geciktirmeden odedim dedim, verirler ya maaşı, sen bol bol dua et sağ çıktınız ev hasarsız dedi 😄 yarın arayacagim %25 olayını hatırlatıp orta yol bulmaya çalışacağım. Bulmazsa orta yol, %25 ile inadına oturacağım. Seni sevdiğimden 5000 yaptım yoksa seni çıkarsam 8e kiracı bulurum, deprem oldu herkes evsiz ev arıyor dedi

Ocaktan beri maaş yatirmadilar ona rağmen birikmislerle kirani geciktirmeden odedim dedim, verirler ya maaşı, sen bol bol dua et sağ çıktınız ev hasarsız dedi 😄 yarın arayacagim %25 olayını hatırlatıp orta yol bulmaya çalışacağım. Bulmazsa orta yol, %25 ile inadına oturacağım. Seni sevdiğimden 5000 yaptım yoksa seni çıkarsam 8e kiracı bulurum, deprem oldu herkes evsiz ev arıyor dedi
Beddua etmemek için söz verdim ama sen beni zorluyorsun. :) Hiç konuşma 25 yap otur. Gitsin mahkemeye versin. Bu ifadeleri kullanan insanla iletişim yolu kapatılmalı.

Ocaktan beri maaş yatirmadilar ona rağmen birikmislerle kirani geciktirmeden odedim dedim, verirler ya maaşı, sen bol bol dua et sağ çıktınız ev hasarsız dedi yarın arayacagim %25 olayını hatırlatıp orta yol bulmaya çalışacağım. Bulmazsa orta yol, %25 ile inadına oturacağım. Seni sevdiğimden 5000 yaptım yoksa seni çıkarsam 8e kiracı bulurum, deprem oldu herkes evsiz ev arıyor dedi
25 yap muhattap bile olma renkdaş.

Beddua etmemek için söz verdim ama sen beni zorluyorsun. :) Hiç konuşma 25 yap otur. Gitsin mahkemeye versin. Bu ifadeleri kullanan insanla iletişim yolu kapatılmalı.
Abisi ile yaptım sözleşmeyi, milli eğitim şube müdürü. Amirimiz yani. Evimde agirladim muhabbetimiz de iyi idi. Senin yerine bedduami ediyorum ama Allah size yardım etsin. Burda 400 bina yıkılacak. Kiraları %200 arttırıyorlar, Hatay'da ev kalmadı ne yapıyorlar Allah bilir

Abisi ile yaptım sözleşmeyi, milli eğitim şube müdürü. Amirimiz yani. Evimde agirladim muhabbetimiz de iyi idi. Senin yerine bedduami ediyorum ama Allah size yardım etsin. Burda 400 bina yıkılacak. Kiraları %200 arttırıyorlar, Hatay'da ev kalmadı ne yapıyorlar Allah bilir
Hatay'ın merkezi Antakya yüzde 80'i yok oldu. Süleyman Soylu'nun verdiği oran bu. Şehir sıfırdan yapılacak. Olağanüstü bir durum söz konusu olmazsa ben en az 5 sene Antakya'ya dönmem sanırım. 5 senenin sonunda bu süreçte kurduğum düzenden memnun kalırsam emekli olana kadar dönmem.
Şehir en az 5 sene sonra bir çehre kazanır. Eskisi gibi tam canlılık için 10 seneye ihtiyaç var. Gerçekten işler çok zor. Kimse görmeden tahayyül edemez.

Ev sahipleri çıldırdı 2500 TL yi 12000 tl ye getirerek "fiyat güncelleyen" duydum. Sonra diyoruz ki biz müslümanız. Üzgünüm insan olamadık ki Müslümanlık konuşalım.

Ben olsam %25 bile yapmazdım mahkememe sürüm sürüm süründürür yav. Millet ülkede evini beş kuruş almadan kiralarken böyle çıkarcı puştlara yapılacak eylem aynı kiradan devam isterse mahkemenin adresini versin.

. imiş
Temizinden

Moderatör tarafında düzenlendi:
Mahkemeler bu durumlarda kiracının yanında oluyor zaten sonuçlanmasıda uzun sürer. Yüzde 25 yap geç muhattap olma.

Öncelikle herkese geçmiş olsun.

Bir bilgilendirme yapmak istiyorum, deprem gibi travmatik durumlar kişilerde çok çeşitli ruhsal şikayetlere neden olabiliyor.

Benim de çalışmakta olduğum Kocaeli Üniversitesi Psikiyatri bölümü olarak depremi yaşayan afetzedelerimiz için depremin ilk haftasından itibaren, online (whatsapp üzerinden görüntülü görüşme şeklinde) psikiyatri polikliniği hizmeti veriyoruz.

Ücretsiz, sigorta kapsamında, reçete yazabilen tek online poliklinik hizmeti veren kurum Kocaeli Üniversitesinin bu süreçte.

Sizden ricam, yakınlarınız olur, arkadaşlarınız, çevreniz olur bu hizmet hakkında bilgilendirme yapabilirseniz, bize daha çok ulaşan olabilir.

Instagram

Randevuyu Kocaeli üniversitesi randevu dediğinizde gelen yerden alabiliyorsunuz. Ayrıca zorlanan olursa özelden bilgilendirme yapabilirim.

2250 TL idi kiram, dün ev sahibi aradı, 5000 yapalım yada çık diyor 😄 kendisi Almancı, burda 18 tane falan dairesi var. İkindi vakti arama namaz kılıyorum diye ekledi.
Poh pohlanmayı çok severler.

Benim gurbetçi ev sahibim vardı ne zaman gelse yedirir içerir hanıma dolma sardirip ev baklavası ile gurbete yollardık. Sonra %60 zam yapacağım senin durumun gayet iyiymiş dedi.

Oysa onu iyi ağırlayacagim diye nakit avans çekmiştim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt