#6 Tobias Linderoth | Ice-Man - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#6 Tobias Linderoth | Ice-Man

linderoth sakatlanmasaydi inanin su an ispanyada iyi bir takimda bile olabilirdi muhtesem bir oyuncu kariyeri boyunca sadece bizde sakatlanmis sansizlik iste

Şükürler olsun. Şu takımda sakatanmasına en fazla üzüldüğüm ikinci futbolcu. (Bkz. Uğur Uçar) Bu seneye kadar hiç bir sakatlığa bu ikisi kadar üzülmemiştim. İnşallah tez zamanda dönerler takıma. :)

15 gün sonra %100 oynucak durumda olacak.. bence satılmasın en azından 3-4 maça yetişcek denesin bakarız iyi gibi devam yoksa satılsın.

Geldiğinde çok sevinmiştim şimdiki durumu çok kötü bu denli istikrarlı bir oyuncunun Mr nedir bilmeyen bir adam şimdi Mr çektirmekten yoruldu keşke kuvvetlenip takıma katılsa,2 haftalar 2 aylara 2 aylar 2 senelere döndü Linderoth hala dönmedi...!!!

Şu 1,5 yılda adını ezberletebilirdi bize ama öldümü kaldımı bilmiyoruz.Bundan sonra ondan yararlanabileceğimizi zannetmiyorum.Bu şanssızlıkla hiç bir yerde iş yapamaz.

Şükürler olsun. Şu takımda sakatanmasına en fazla üzüldüğüm ikinci futbolcu. (Bkz. Uğur Uçar) Bu seneye kadar hiç bir sakatlığa bu ikisi kadar üzülmemiştim. İnşallah tez zamanda dönerler takıma. :)

aynen yaa hiç bi sakatlığa bu kadar üzüldüğümü hatırlamıyorum

Öldü mü kaldı mı bilmiyoruz.Allah korusun yine sakatlanırsa devre arası satılacak.

eğer bi kere daha sakatlanırsa bu adam ömrü boyunca bizde sakatlıktan dolayı top oynayamaz demektir :D

süper bir servisçi.dönen topları hızlıca terse servis etmesine hastayım.yanında topal la birlikte tam formdalarsa coştururlar orta sahayı.çok özledim beraber oynarlarken onları seyretmeyi.bir de barış üçlemesi yapılırsa offf takımın önünde kolay kolay duramaz çoğu rakip..

Kalitesi tartışılmaz çok iyi oyuncu ama bence en doğrusu devre arasında gönderilmesidir.Bir maç oynuyor ligin ilk yarısını kapatıyor.TAbi kendi isteği ile sakatlanmıyor ama sakatlığı yüzündende takıma katkı sağlayamadığı ortada devre arasında onun yerine iyi bir ön libero alırsak güzel olur.

Üst Alt