#63 Bartuğ Elmaz - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ep3LVmVW4AI7VBX
bartuğ-elmaz.jpg

şişmiş baya cılızdı önceden

Ali Yavuz'u Kayseri maçında 1-0 öndeyken ve rakip 10 kişiyken aldı maç gidince taraftar eleştirdi. Karagümrük'te gerideyken Ali Yavuz'u aldı maç gidince taraftar eleştirdi. Şimdi 2 fark öndeyken 90'da aldı taraftar yine eleştiriyor. Ne istiyorsunuz anlamadım ki?

• Bence skor olarak gerideysek genç oyuncu alınabilir Karagümrük maçında olduğu gibi. Skor katkısı gelirse kral olurlar. Aydın Yılmaz Konya mesela.
  • 3 farkı bulmuşsak genç oyuncu alınabilir.
  • Ama 1-2 farkla öndeyken genç oyuncu falan alınmamalı. 2 farkla öndeyken bile 90'da verdiğimiz poziyonu gördünüz. Takım güven vermiyor. Maç gidince zebellah gibi çöküyorsunuz heriflerin üstüne.

Gençler umurlarinda degil ya. Olay terime sallamak sadece

Sinani begenirim ama biraz takintili bir tip. Tipki ugur Karakullukçu gibi. Yine de yorumları degerlidir. Bartugun fizigi iyi gibi. Özellikle bacakları uzun. O bolge adaminda olmasi gereken ozellik

Luş ve Ali yavuz incelemeleri doğru çıktı şuana kadar güveniyorum o noktada Sinan'a

Bartuğu ben de 2 3 maç anca izledim birisi milli maç olmak üzere. Maç içinde oyundan düşmesi ve 2li mücadeleden kaçması can sıkıntısı onun dışında şutları ve uzun pasları cidden çok iyi. Bekleyip göreceğiz bakalım.
Bu arada instagramda cengiz ünder de tebrik etmiş ne alaka anlamadım

Luş ve Ali yavuz incelemeleri doğru çıktı şuana kadar güveniyorum o noktada Sinan'a

Bartuğu ben de 2 3 maç anca izledim birisi milli maç olmak üzere. Maç içinde oyundan düşmesi ve 2li mücadeleden kaçması can sıkıntısı onun dışında şutları ve uzun pasları cidden çok iyi. Bekleyip göreceğiz bakalım.
Bu arada instagramda cengiz ünder de tebrik etmiş ne alaka anlamadım

Bartug fiziksel olarak adapte olursa zaten tutamayiz elde. Max 1 sezon oynar. Kafasiz mustafa kapi kalsaydi bu rotasyonda o da sans bulurdu.

Bartug fiziksel olarak adapte olursa zaten tutamayiz elde. Max 1 sezon oynar. Kafasiz mustafa kapi kalsaydi bu rotasyonda o da sans bulurdu.

Galatasaraylı değilmiş zaten Denizli altyapısından gelmişti Atalayla birlikte. Vefa bekledik de boşa beklemişiz. Çok yetenekli bir çocuktu o ama fiziksel olarak çok gerideydi. Youth lig maçlarında 30dkdan sonra pili bitiyordu yabancı takımlara karşı. Lille B takımında şuan Fransada da bizdeki gibi genç yaş takımları maç yapmıyorlar korona yüzünden. En son martta maç yapmışlar

Galatasaraylı değilmiş zaten Denizli altyapısından gelmişti Atalayla birlikte. Vefa bekledik de boşa beklemişiz. Çok yetenekli bir çocuktu o ama fiziksel olarak çok gerideydi. Youth lig maçlarında 30dkdan sonra pili bitiyordu yabancı takımlara karşı. Lille B takımında şuan Fransada da bizdeki gibi genç yaş takımları maç yapmıyorlar korona yüzünden. En son martta maç yapmışlar

2 yaş buyuk diye okumuştum twitterda kapı.Yani 20 hatta 21 yaşına girecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt