#66 Arda Turan - Sayfa 100 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#66 Arda Turan

Oyuna girdiğinde pek bir şey beklemiyordum.
'Hoca niye alıyorsun yav' dedim hatta
Maçı da amcaoğluyla beraber izliyoruz
O dedi ki Arda derbilerde hırslıdır iyi iş çıkarır
Harbiden de hırslı oynadı golünü de attı helal kral

Takım galibiyet alırken storyler coşmalar,sendelerken ortadan kaybolmalar

heyt be,yarım saat kaldıracak götü yok önüne düşen topta gol attı diye sözleşmesini uzatacaklar
Yapma renktas adam sonradan oyuna girdimi etki ediyor. Ayrıca arda sen ben gibi taraftar. Bende yenilince dışarı bile çıkmak istemiyorum hayattan soğuyorum. Galibiyette ise tabiki sevineceğim. Sevinecektir.

Yapma renktas adam sonradan oyuna girdimi etki ediyor. Ayrıca arda sen ben gibi taraftar. Bende yenilince dışarı bile çıkmak istemiyorum hayattan soğuyorum. Galibiyette ise tabiki sevineceğim. Sevinecektir.
Gs içinde barınması zarar bu adamın

terim yarın ayrılsın yeni gelecek tdnin altını ilk bu oyacak

bu zihniyetteki insanları istemiyorum takımda

bugün eğrisi doğrusuna gol denk geldi,sözleşmesini belki uzatmazlar oto uzasın diye oynatılıyor söylenenlere göre,bu zihniyeti sevmiyorum ve karşısındayım

Takım galibiyet alırken storyler coşmalar,sendelerken ortadan kaybolmalar

heyt be,yarım saat kaldıracak götü yok önüne düşen topta gol attı diye sözleşmesini uzatacaklar
geldikten sonra bir şeyler katacak diyordum sadece skor değil çok şey kattı florya'ya. mağlubiyetten sonra çıkıp ağlamasını mı bekliyonuz. ne yalan söyliyim mağlup olduktan sonra yerimden kalkamıyorum bırak sosyal medyaya girmeyi. benzeri şeyler onlar için de geçerli. gerektiği zaman maç sonu kaptanlar olarak çıkıp konusuyorlar, konusmuslukları da var. aç bak istersen. penaltı pozisyonuna itirazı, saha kenarında yerinde duramaması, golden sonraki hırsı yeter benim için. fazlasıyla için rahat geldiği için. ben razıyım arda'dan. şampiyonlukla bitirecek kariyerini bu sene olmasa seneye.

geldikten sonra bir şeyler katacak diyordum sadece skor değil çok şey kattı florya'ya. mağlubiyetten sonra çıkıp ağlamasını mı bekliyonuz. ne yalan söyliyim mağlup olduktan sonra yerimden kalkamıyorum bırak sosyal medyaya girmeyi. benzeri şeyler onlar için de geçerli. gerektiği zaman maç sonu kaptanlar olarak çıkıp konusuyorlar, konusmuslukları da var. aç bak istersen. penaltı pozisyonuna itirazı, saha kenarında yerinde duramaması, golden sonraki hırsı yeter benim için. fazlasıyla için rahat geldiği için. ben razıyım arda'dan. şampiyonlukla bitirecek kariyerini bu sene olmasa seneye.
Faydalı hareketi yoktur demedim

omarın durumunda ilk kalkıp gelendi,bu bile artıdır benim için ama totale ve niyete bakıyorum ben birazda

mesela jardel sürekli bizle ilgili şeyler paylaşıyo herkes övüyo vay be unutamamış diye ama işin aslı unutamaması değil etkileşim almak istemesi

sen sokakta sevgilisiyle gezerken dilenciye verdiği parayla adam övüyosundur ama ben yanında sevgilisi var diye para verdiği için eleştiriyorum,eylemleri önemli ama ne niyetle yaptığı daha önemli benim için

kılınç gol atınca bernardom diyip prim yapıcak sonra fos,kerem gol atınca taylan iyi olunca paylaşımlar gırla ama diğer zamanlarda yok,webonun ırkçılık olayında herkesin primden sahte bir şekilde nasiplenmesi gibi sahte geliyo bana yaptıkları

Faydalı hareketi yoktur demedim

omarın durumunda ilk kalkıp gelendi,bu bile artıdır benim için ama totale ve niyete bakıyorum ben birazda

mesela jardel sürekli bizle ilgili şeyler paylaşıyo herkes övüyo vay be unutamamış diye ama işin aslı unutamaması değil etkileşim almak istemesi

sen sokakta sevgilisiyle gezerken dilenciye verdiği parayla adam övüyosundur ama ben yanında sevgilisi var diye para verdiği için eleştiriyorum,eylemleri önemli ama ne niyetle yaptığı daha önemli benim için

kılınç gol atınca bernardom diyip prim yapıcak sonra fos,kerem gol atınca taylan iyi olunca paylaşımlar gırla ama diğer zamanlarda yok,webonun ırkçılık olayında herkesin primden sahte bir şekilde nasiplenmesi gibi sahte geliyo bana yaptıkları
taraftar gibi işte. adamın karakteri bu. hastaneyi silahla basan adamdan bahsediyoruz. ardanın özüne inersek çok hata buluruz. adamın barcada tutunamaması bu karakterinden dolayı. ben şuan odaklandığı yere samimiyetine bakarım. ve görüyorum ben ne kadar istediğini. ait olduğu yerde ve 66 numarasıyla kenarda veya sahada görmekten son derece mutluyum.
ardanın kariyeri o hatalar sonrası bitmemeliydi. barzo bir adam olabilir ama kötü biri değil arda da gördüğüm bu benim. o yüzden gelmesine bir şeyleri düzeltip ondan sonra hakettiği gibi bırakacak olmasına seviniyorum. samimiyetine güveniyorum yani.

taraftar gibi işte. adamın karakteri bu. hastaneyi silahla basan adamdan bahsediyoruz. ardanın özüne inersek çok hata buluruz. adamın barcada tutunamaması bu karakterinden dolayı. ben şuan odaklandığı yere samimiyetine bakarım. ve görüyorum ben ne kadar istediğini. ait olduğu yerde ve 66 numarasıyla kenarda veya sahada görmekten son derece mutluyum.
ardanın kariyeri o hatalar sonrası bitmemeliydi. barzo bir adam olabilir ama kötü biri değil arda da gördüğüm bu benim. o yüzden gelmesine bir şeyleri düzeltip ondan sonra hakettiği gibi bırakacak olmasına seviniyorum. samimiyetine güveniyorum yani.
Peki saygı duyuyorum ama bişey sorucam

samimiyetine ve gslliğine güvendiğin arda,yarın terim gittiğinde gelecek hocanın altını oymaz diyebilirmisin?

Oymaz dersen şu mesajı yazıcam => sabrilerle rijkaardın altını oymuşlardı bilindiği gibi yapmışlığı var

oyar dersende şunu yazıcam => e oyarsa hani samimiyeti,gsliliği?

Peki saygı duyuyorum ama bişey sorucam

samimiyetine ve gslliğine güvendiğin arda,yarın terim gittiğinde gelecek hocanın altını oymaz diyebilirmisin?

Oymaz dersen şu mesajı yazıcam => sabrilerle rijkaardın altını oymuşlardı bilindiği gibi yapmışlığı var

oyar dersende şunu yazıcam => e oyarsa hani samimiyeti,gsliliği?
o senaryoyu hiç görmeyeceğimiz için sorunun cevabı da önemli değil. yani arda terim gitmeden bırakır futbolu. bende sana şunu sorayim. 12 sene önceki halinle şuan ki halin aynı olaylara aynı kararlar mı verirdi?

insanlar değişir fiziken de değişir fikren de değişir. önyargı senin yaptığın. bir insan evladının düşeceği en büyük hatalardan biridir şahsım adına konusmak gerekirse. hata herkes yapar hatalarından ne kadar ders aldığın onları tekrarlamadığın mühimdir.

o senaryoyu hiç görmeyeceğimiz için sorunun cevabı da önemli değil. yani arda terim gitmeden bırakır futbolu. bende sana şunu sorayim. 12 sene önceki halinle şuan ki halin aynı olaylara aynı kararlar mı verirdi?

insanlar değişir fiziken de değişir fikren de değişir. önyargı senin yaptığın. bir insan evladının düşeceği en büyük hatalardan biridir şahsım adına konusmak gerekirse. hata herkes yapar hatalarından ne kadar ders aldığın onları tekrarlamadığın mühimdir.
Ben yaptığı o malum hataları yazmadım ama dikkat ettiysen,milletin karısına sarkmasını,silahla hastane basmasını,terime uçakta küfretmesini,prim olayları gibi hatalardan bahsetmedim başka bişeyden bahsettim

o tarz hatalarıda büyük hatalar ama senin dediğin gibi yapılabilecek hatalar o yüzden ordan yakalamadım olayı olabilir diye

sorduğum soru kilit soruydu,ihtimali imkansız olan bir soruda değildi,terimle çalışmayacak bir yönetim geldiği takdirde e ardanında sözleşmesi oto uzuyo gayette imkan dahilinde olan bişey,cevabı vermeyerek cevaplamış oldun zaten :)

ben ardayı çok iyi tanıyorum,çokta severdim ama sonra yaptıkları,yaşananlar,söylenenler,kendi açıklamaları sevgiyi götürdü benden,önyargı yapmadım yani

bizden ayrıldığında çok üzülmüştüm,atldede çok başarılı olmasını istemiştim hatta atl tribünlerinin meşhur arda turan Tezahüratını izler gururlanırdm arada ama başarılı ve iyi giderken kulübün yüzüne bakmayan gsnin teklifi komikti diyen,güçlüyken açık açık siyasi propaganda yapabilen,güçlüyken terime küfür edip burnundan kıl aldırmayan arda,güçsüzken biz istemeyince seba forması giyecek kadar düşmüş,güçsüzken başağa anca gidebilmiş,başak gönderecek piyasadan silinip survivora düşecekken ancak kafasına gs dank etmiş ve ancak o zaman medyada arda gsnin evladıdırı pompalattırmış ancak o zaman terimin elini öpmüş birinin samimiyetine tabikide güvenmeyeceğim

hiç futbol oynadınmı bilmiyorum ama sen yedeksen senle aynı mevkide oynayan arkadaşın sakatlansın istersin içinden ki oynayabilesin bu 2*2 4 tür ama sana sorduklarında saçmalama o sakatlanmasın ben hep yedek beklerim dersin yalandan

Bu örnekteki saçmalama o sakatlanmasın ben hep yedekte beklerim diyen adam arda işte ama ben onun yerine yaptığı yanlışta olsa arkadaşı için sakatlansında ben oynıyım i açıkça söyleyen adamı yeğlerim,en azından kaypak olmadığını bilirim

Bu sene takımda şampiyonluğu tek isteyen kişi olabilir.

Adamı fener maçından sonra resmen bitirdiler.

Kendisinin gelmesini istemedigim doğru çünkü saha dışı sebeplerle takimi karıştırma ihtimalindendi. Ama geldiginden beri kabullendim ve pek kızamıyorum tek kızdığım nokta yaz başı geldiği hal ile günümüzdeki hali, kilo bir futbolcuya yakışmıyor bu.
Zayıflayıp futbola daha çok odaklansa 2 sene daha çok rahat oynar.
Umarım seneye ülkedeki ohal kalkar da seyircili maçları izleriz kendisi güzel bir jübile yapar

En son şüphelenecegim şeydir Arda Turan in samimiyeti.Saha içindeki ben resmen adam.isyan gözyaşı sevinç coşku keder...
Kalmadı böyle adamlar gidince anlarız kıymetini ruhsuz yabancı hayranlığini bırakın.nerde arda nin 12 katı maaş alan fegh?parayı eziyor gram utanma yok.
Bizim taraftarın yıllardır inandığı kuyruklu yalandır rijkardin altını oydular yerli oyuncular yalanı.
Bu yeteneksiz rijkardin hadi biz altını oyduk bizden sonra hangi takıma gitse sıçtı batırdı silindi futboldan.ne o yoksa adamin altını gittiği ülkelerde de mi oydular.ne altmış be oy oy bitmiyor.
Kötü teknik adamdı etiketi sayesinde ekmek yedi futboldan sonra foyasi ortaya çıktı malın Teki olduğu belli oldu işte.
Bu yeteneksiz zirpo için büyük kaptan Arda Turan i suçlamak ne biliyim içimizden biri olunca kıskanıyoruz el oğlu olunca hayran oluyoruz saçmalıgiyla açıklanir ancak.
Bu sezon aldığı paraya göre yaptığı katkı muazzam kaptanın.
Saha içi ve dışındaki katkılarıyla en az +8 puan fazla topladık Arda'nın 10 katı maaş alan daha büyük kariyerli falcao da Arda kadar katkı verse şampiyonduk şimdi.
Arda samimi değil filan çok komik.
Sor bakalım Florya da ki yerli yabancı topçulara Arda nasıl diye belhanda ya Kerem e etobo ya..
Geçmişte yaptıklarından bağımsız bu sezon saha içi ve dışı harika bir Arda Turan izletti alınmasınında ısrar eden Terim i mahçup etmedi.

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt