#66 Arda Turan - Sayfa 156 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#66 Arda Turan

Arda'nın en büyük hatası Barcelona'ya gitmesi oldu. Barcelona'da oynayabilecek kadar yükselmek büyük bir başarı elbette ama önemli olan orada tutunabilmek. Barcelona'ya gittikten sonra saha içi ve özellikle saha dışı hayatıyla kendi kariyerini yedi bitirdi. Tabi bir de Messi, Neymar, Suarez üçlüsünün olduğu bir dönemde Barcelona'ya transfer olması onun adına büyük bir şanssızlık, o ayrı bir konu. Ama özellikle saha dışı hayatı Arda'yı bir zamanlar Türkiye'nin en sevilen futbolcusuyken, birden en sevilmeyen futbolcusuna dönüştürdü.
kıskançlık tamamen.türk insanı fesat.silahmış adam dövmeymiş bahane başka şey derlerdi.

Arda'nın en büyük hatası Barcelona'ya gitmesi oldu. Barcelona'da oynayabilecek kadar yükselmek büyük bir başarı elbette ama önemli olan orada tutunabilmek. Barcelona'ya gittikten sonra saha içi ve özellikle saha dışı hayatıyla kendi kariyerini yedi bitirdi. Tabi bir de Messi, Neymar, Suarez üçlüsünün olduğu bir dönemde Barcelona'ya transfer olması onun adına büyük bir şanssızlık, o ayrı bir konu. Ama özellikle saha dışı hayatı Arda'yı bir zamanlar Türkiye'nin en sevilen futbolcusuyken, birden en sevilmeyen futbolcusuna dönüştürdü.
Hiçbir zaman Barça seviyesinde olmadı. Türk Telekom götürdü barcaya, üzerine para verilerek aldılar adamlar.

Hiçbir zaman Barça seviyesinde olmadı. Türk Telekom götürdü barcaya, üzerine para verilerek aldılar adamlar.

Fener ağzıyla bir yorum olmuş. Yok öyle birşey. Transfer odunu ve oynadığı dönemde Barselona’daydım. Her yerde resimleri ve her organizasyonda Messi vs yanında fotoğrafları vardı. Sponsor getirmiş olabilir ki o seviyede takımlar için olağan şeyler. Ama üstüne para verdi yok o seviyede değildi falan geçiniz.

Sırf birilerine yaranmak için güçlü Türkiye diye diye el birliğiyle ülkenin ağzına eden adamlar hayır yapıyormuş öyle mi? Alın size güçlü Türkiye. Şimdi iyice yalayabilirsin padişahını maganda. Sırf elini yaladın diye seni tekrar başımıza musallat edene de tekrar sevgilerimi yolluyorum.

Koca Kafa her halinle seviyorum.
AptAnchoredAtlanticsharpnosepuffer-size_restricted.gif

kıskançlık tamamen.türk insanı fesat.silahmış adam dövmeymiş bahane başka şey derlerdi.

Düşünsenize eşinizle bir akşam dışarı çıkmışsınız. Adamın bir tanesi gelip eşinize sözlü tacizde bulunuyor ve daha sonra sizi tartaklıyor. Daha sonra hastaneye gidiyorsunuz, orayı da silahla basıyor. Veya gazeteci olduğunuzu düşünelim. Bir futbolcu hakkında eleştiri yazısı yazıyorsunuz. Eleştirdiğiniz futbolcuyla aynı uçakta yolculuk ederken o futbolcu gelip size hakaretler savurup, tartaklıyor. Bütün bunların sebebi gerçekten de kıskançlık mı yoksa Arda'nın saha dışı hayatında yaptığı büyük hatalar mı? Bütün bunların neticesinde cezaevinde bile olabilirdi.

Bıraksa da kurtulsak. Hiç istemedim geri gelmesini.
Transfer olup gittiğinde bayram etmiştim, bizi kimse tutamaz artık kesin şampiyonuz dedim olduk. Geri geldi aha yandık bu varken şampiyonluk göremeyiz dedim takım dibe vurdu. Adam tam bir dirlik düzen bozucu.
Türk futbolunun bu gibi tiplerden ayıklanması lazım artık.

Üst Alt