#66 Arda Turan - Sayfa 47 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#66 Arda Turan

Hocanı da al defol git.
Sahada iki metre yürüyecek halı yok bizi küçük düşürecek saçma sapan hareketler yapıyor .

Caner ve Gökhan kadar iticisin.

Ayak tenisi Federasyonu kurulsa da;
şu AYAK TENİSİ uzmanından,
bir an evvel
KURTULSAK !!

acil fiziği kondisyon geliştirmesi Lazım acil. Ramazan mi ne dydi cebinde salladı bi pozisyonda. Yoksa şu hirsi güme gidecek. Terim in atıldığı pozisyonda arda atıldı sandım fena patlardin eğer kırmızıyla eksik bıraksaydın takımı

GSCimbom Mobile App

Dandik penaltıyı aldıran bu adamın sahada yarattığı kaostur. Bu olmayıp rezil oyunda rölantide gitsek o golü de atamazdık. Kötü işleri var ama böyle kaos maçlarında her şartta katkı vereceği aşikar. Anlık oyuncu kalitesi olarak Allah muhtaç etmesin diyelim ama bu adamı suçlamak da fazla önyargı olur.
fizik olarak zaten çok geride olduğu barizken oyuna erken aldı hoca. kupa maçında zaten görülmüştü hiç hazır değildi. hakemi etkiledi ve penaltıyı aldırdı. böyle düzene böyle adam gerek. ayrıca maçtan sonra sakinken sakin konuşmak kolay.1 ile 65 arası maçı ali koç yönetse daha tarafsız yönetirdi twittere girip maçımızı o ç yönetiyor yazdım bunlara ayar vermek için arda lazım bize. ama her harukalde oynamaması lazım adam hazır olsun biraz.

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sahaya ilk kaptan çıkan adam eğer sonradan oyundan alınmıyorsa maç sonuna kadar o pazubandını takar. Gerçek kaptan sonradan oyuna girse bile bu böyledir.

Ben bir tek bizim takımda görüyorum oyuna girip sahadaki adamdan pazubandının devralındığını. Geçen yıl Selçuk yedi bu haltı, bu sene de bu. Keşke kafayı pazubandına verdiğin kadar sahada futbola da versen.

Sol kanatta değil 10 numara bölgesinde oynaması gerekiyor en azından zekası ve tekniği bir işe yarasın kanatta ne hızı var ne fiziği işe yaramıyor seni orada oynatan hocanın da suçu var da işte...

maç kurtaracak bir adam değil artık.

öndeyken girip top saklar, faul alır ve denk getirirse kontrada araya top bırakır. bunun haricinde bir şey beklememek lazım.

ankaragücü ve erzurum maçlarında bu rolde kullanmıştık ve işe yaramıştı.

daha fazlasını veremez artık.

Sezon öncesi "gelsin, ligi donunda sallar" diyen tayfadan bir yorum alamadim dünki performansiyla ilgili. Bu adam suanki hali ile Darica Genclerbirligi takiminda bile forma giyemez. Fatih Terim ise sahaya sürüp sol kanatta oynatti. Karagümrük takiminin tek hizli tarafi üstelik Ramazan ve Ndaolu sag kanat. Bir gram katki yapmadi.

Üst Alt