#68 Alperen Uysal - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#68 Alperen Uysal

Son bir kaç dakikadır gayet iyi oynuyor. Özellikle Sneijder'in şutunu iyi çıkardı.

İkinci kalecimiz olabilecek kapasitede gördüm ben. En azından Eray'ın yerini alsın yahu.

Son düzenleme:
Su Eray hıyarını şutlayıp gerçek adam gibi kaleci olan Alpereni geri çağırmamız lazım.. Bu Eray torpillimidir nedir ne altyapıda ne bi yerde başarısı yok ama Galatasarayın kalecisi.. En azından Alperen çok küçük yaştan beri milli takımlarda oynuyor.

Topu yana yönlendirmesini öğrenmeli gelen şutları. Ortaya yumruklayıp posisyon verme imkanı sağlayan kaleci olmamalı bu seviyelerde

NKFVaklınaK

Su Eray hıyarını şutlayıp gerçek adam gibi kaleci olan Alpereni geri çağırmamız lazım.. Bu Eray torpillimidir nedir ne altyapıda ne bi yerde başarısı yok ama Galatasarayın kalecisi.. En azından Alperen çok küçük yaştan beri milli takımlarda oynuyor.

Gariban bir aileden gelme oldugu icin dogal bir torpili yok. Ancak Taffarel onda kalecilik konusunda potansiyal görüp, yetistirmekte kararliydi. Hala destekliyor bu konuda, ama Eray beklenen gelismeyi gösteremedi... Hatta gördügüm en kötü kalecilik performansindan birini koyuyor ortaya.

Gariban bir aileden gelme oldugu icin dogal bir torpili yok. Ancak Taffarel onda kalecilik konusunda potansiyal görüp, yetistirmekte kararliydi. Hala destekliyor bu konuda, ama Eray beklenen gelismeyi gösteremedi... Hatta gördügüm en kötü kalecilik performansindan birini koyuyor ortaya.

3-4 senedir gariban ailesini ihya etmişizdir heralde.. artık defolsun forumda ismini görünce bile iğreniyorum bu kabiliyetsizin.

Üst Alt