#7 Adem Büyük - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bazı huylarını sevmiyorum mesela gidip kasten rakibin ayağına filan basıyor bunlar hoş değil ama topçuluğuna hastayım zevkle izliyorum Fatih hocanın bu sezon ki en iyi transferi hocaya sorsak o da Adem der diye düşünüyorum. Lemina da çok iyi tabi o dip notu da düşelim.

eskiden santrafor bolluğu olduğundan, anadoluda taner gülleri, yunus altun, cenk işler tarzı leblebici golcüler büyük takımların yakınından bile geçememişti. adem onlar kadar golcü olmasa da benzer profil. ligde böyle aklıyla bitiren yerli oyuncu kalmadı. yedekliği de sorun etmeğinden umarım kendisine iyi bakar 3 4 sene daha kadroda bulunur

Bazı huylarını sevmiyorum mesela gidip kasten rakibin ayağına filan basıyor bunlar hoş değil ama topçuluğuna hastayım zevkle izliyorum Fatih hocanın bu sezon ki en iyi transferi hocaya sorsak o da Adem der diye düşünüyorum. Lemina da çok iyi tabi o dip notu da düşelim.
Ligde söyle bakiyorum 5 tane yerli forvet bile yok. Burak Yilmaz 85'li, Adem 87'li. Bu ikisi haric Muhammet Demir Gazisehir'de biraz oynuyor, Ogulcan Caglayan Rize'de biraz oynuyor. Sonuncusu genelde sag kanat oynuyor hatta. Forvete evrilmezse sönüp gider. Milli takimin forvetleri hep yurt disinda forma giyen elemanlar olur.

Üst Alt