#7 Aydın Yılmaz - Sayfa 152 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Niye şaşırıyorsunuz ki? Aydın ilk değil. Daha önce Aykut gitti, yarım sezon kulüp bulamadı, döndü geri. O sırada 200-300 Allah ne verdiyse yatarak kopardı, sonra Rize'ye gitti. Orda yedek kaldı. Ufuk gitti. Şu anda Başakşehir'de yedek. Yiğit Gökoğlan nerde? Bilen var mı? Gökhan Zan kulüp bulamadı. Engin Baytar Ptt 1. lig'e gitti. Eboue amatör kümeye gitti. Riera ayda 700-800 dolara oynayacak duruma düştü. Kısacası gelen bizde zengin olup öyle ayrılıyor. Adamların parası bol olunca da oynamış, oynamamış pek de önemli değil onlar için. Nasıl olsa Galatasaray'dan yedi sülalelerine yetecek kadar para kazandılar zamanında.

Sezon sonu bunu PTT ye yollarlar. Ya da lige yeni çıkan takım alır, malum lig yeni çıkanlar eski "yıldızlara" tutunuyorlar.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Ne şanslı herif ya. Bu adamın hala Süper Lig'de bir İstanbul takımında oynamasına cidden şaşırıyorum.

Pardon, oynamas demişim. Adam oynamıyor ki :red:

Ulan dünyanın en ballı herifi yeminle on numara bi eşi on numara güzel bi çoçuğu var senelerdir yatarak para kazanıyor hemde istanbul da yaşıyor

Hamzaoğlu şerefsizi bununla az daha sözleşme imzalatıyordu. Allah o tweetleri atanlardan razı olsun, en azından bir şey başardık.

Rıza Calımbay: Beşiktaş bana sahip cıkmadı
-İki oyuncu sormak istiyorum. Isaksson ve Aydın Yılmaz?Isaksson’a biz bir şey yapmadık. Kendi kendini kesti. Bir oyuncu oynamak istemiyorsa neden oynamadığı sorusunun cevabını kendisinde aramalı. Hiçbir antrenör kendine yarayan oyuncudan vazgeçmez. Bir ara düzeldi, sonra tekrar beklediğimiz performansı sergileyemedi. Hele Aydın Yılmaz. Hiç beklediğimiz gibi çıkmadı. Bitmiş resmen. Çok sakatlanıyor, yeni yeni iyileşiyor. Bizim psikolog dahil her şeyimiz var. Isteyen terapiye gidebilir. Geldiğinden beri Aydın burada yok malesef.
:) :) :)

Ne denilebilir ki..

Ch3rt7nWUAAH8YX.jpg

bu herif nerde diye merak ettim kasimpasa lisansini cikarmamis.

buda gitmemekte israr edince yata yata para kazanmaya karar vermis herhalde.

u21 kadrosunda da yok. twitter'dan tepki göstermeseydik bu rezaleti biz besliyorduk muhtemelen

Üst Alt