#7 Aydın Yılmaz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: #7 Aydın Yılmaz

Aydın dan taraftar ne istiyor anlamıyorum iki hareket yapan amrabat el üstünde canını dişine takan aydın tü kaka aydın A klasa yakın bir oyuncu pas şut top sürme ülkenin üstünde tek sorun özgüven acaba yuhlanırmıyım korkusu çocuğu mahediyor kaybedersek emre aydın semihle kaybedelim

ne oldu iki kötü sonuç alınca fenere döndük o kötü bunla olmaz tekrar ediyorum takımın eksikleri belli forvet ve sol bek devre arası bunları çözelim 5-6 yıl arkaya bakmayız

hadi deli oğlan milli takıma bile seçildin formayı al ve bidaha kimseye verme

bunda ne buluyorlar anlamış değilim bir koşu yapıp birde şut çekti diye milli takıma bile aldılar...

a.avcının kapasitesi bu kadar şüphem yokta Fatih Hoca nasıl oynatıyor anlamış değilim.:SS:

braga maçında futbolcu kumaşının olduğunu gösteren tek adamdı. biraz da emre. ikisi de doğru kullanılırsa ve oyun bilgilerini geliştirirlerse çok yararlı olurlar.

Takimda top ayagina geldiginde beni heyacanlardiran Tek kisidir Aydin

Avatarim ile Profil Resmimlerin A7 olmasinin sebebide bu..

Yürü be Aydin !!!5-6 Mac ilk 11 oynasin istiyorum

Ondaki Potansiyel ne Ardada var nede Emrede bence

aydının durumu klasik halini aldı artık. her sezonun belli bi bölümünde biraz kıpırdanır "aha bu sefer tamam galiba" dersin sonra yine yatışa geçer.

iyi bi kontratak futbolcusu öne şampiyonlar liginde öne geçip kontra oynarsak işe yarayabilir

aydinyilmaz640sevinc_yB.jpg

:bid::bid::bid::bid::bid::bid::bid::bid::bid::bid::bid::bid::bid::bid::bid::bid::bid::bid::bid::bid::bid::bid:

Şükürler olsun ki seneler sonra artık maç esnasında ''hoca artık Aydın'ı al oyuna'' diyebileceğimiz duruma geldik.:tiphat:

Üst Alt