7 Deplasmandan 1 Galibiyet - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

7 Deplasmandan 1 Galibiyet

Diyelim Kadiköye de yaz bi maglubiyet etti toplamda 7. Geriye 5 deplasman daha kaliyor.

Karabük, Genclerbirligi, Alanya, Akhisar, Göztepe. Bunlari bir türlü yendik diyelim. 7 maglubiyet ile hic sampiyon olan takim var mi bu ligde?
17 maçın 8inde şike yapıp yine de son maçta aynı puanla şampuan olan bi takım varken neden olmasın

Yok.Biz şampiyon olursak ilk olacak zaten,6 mağlubiyet ile sezon bitmez kesin 1 maç daha kaybederiz.

Sadece 1 yenilgi ile kalacagini da pek düsünmüyorum ben cünkü deplasman performansimiz gercekten berbat ötesi.

Simdiye kadar ic sahada Fener maci disinda puan kaybetmemis olmamiz bundan sonraki maclarda da puan kaybetmeyecegimiz anlamina gelmiyor. Hatta Trabzon gibi bize son yillarda ters gelen ve IBB, Besiktas gibi 3 zorlu rakip ile oynayacagiz daha.

Iceride gazla taraftar destegi ile falan bir yerden sonra kilidi bir türlü aciyoruz maci lehimize ceviriyoruz ama yukarida saydigim üc maclarda golü bulamadigimiz her dakika ile takimin üstündeki baski artacak. Baskiya da hic gelemiyoruz, iyice sacmaliyoruz.

Sadece 1 yenilgi ile kalacagini da pek düsünmüyorum ben cünkü deplasman performansimiz gercekten berbat ötesi.

Simdiye kadar ic sahada Fener maci disinda puan kaybetmemis olmamiz bundan sonraki maclarda da puan kaybetmeyecegimiz anlamina gelmiyor. Hatta Trabzon gibi bize son yillarda ters gelen ve IBB, Besiktas gibi 3 zorlu rakip ile oynayacagiz daha.

Iceride gazla taraftar destegi ile falan bir yerden sonra kilidi bir türlü aciyoruz maci lehimize ceviriyoruz ama yukarida saydigim üc maclarda golü bulamadigimiz her dakika ile takimin üstündeki baski artacak. Baskiya da hic gelemiyoruz, iyice sacmaliyoruz.

O maçlarda saçmalarsak zaten şampiyonluktan bahsetmeye gerek yok,bakalım önümüzdeki süreç ne getirecek.Maç maç gidelim artık.Önümüzde Bursa maçı var şu an.

akhisar maçı...manisa full GSlı
karabük hiçte zor değil
gençlerbirliği ankarada taraftar yine cok olur
alanya macı zevkli ve rahat galibiyet olur
göztepe maçına da şampiyon cıkarız diye ümit ediyorum

kalan maçlar sıkıntı değil fenerbahce dısında.içerde trabzon ve basaksehiri yenmek zorundayız.duruma göre de bjkyi.

Deplasman karnesini acilen düzeltmek gerek...Bu gidişat böyle sürerse ligin sonuncusu Karabük bile sana karşı şansı olduğunu bilir ve korkmadan oynar...Büyük takımsan yenemiyorsan yenilmeyeceksin ligin 8.cisi Göztepe ile mağlubiyet sayımız aynı...

Tamamiyle rakiplerin vasatlığı diyecem de elimize 3 kere vurup şampiyon olma şansı geçti eh futbolxular falan şampiyonluğu istemeyecek hali yok tamamiyle kadro yetersizliği,rakiplerin kaybetmesi bizide potada tutuyor,Allahtan bjk geçen yılki gibi değil bizim pozisyonda olsa vurup geçerlerdi şampiyonluğu alırlardı bjknin Avrupa dezavantajı+fbnin vasat kadrolar kurmasına göre bizde vasatlıkla karşılık veriyoruz,Galatasaray bu kadar deplasman kaybedemez bir sezonda demekki bizde kabullendik vasat sevici olduk.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt