#7 Garry Rodrigues - Sayfa 204 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu adam eğer fenerin parasını yemeğe gelmediyse hiç birşey bilmiyorum. Görün iki Gs maçında da fenevi satacak drogbanın chelaseye karşı oynadığı gibi bir performans bekliyorum. Para mı alır yatırım diyor gayette mantıklı zaten zorunlu satın alma opsiyonu ile alınmış yıllık da maaşı 4.5 milyon e.

Fenerliler bu adama gereginden cok daha fazla güveniyor, ellerinde patlama ihtimali cok yüksek.

Ben kendisine kizgin falan degilim Fener'e gittigi icin, benimsedigim veya bizimle özdeslesmis bir futbolcu degildi. Para kazandirip gittigi icin tesekkürler, ama zirve yaptigi 6 ay disinda pek begenmiyordum zaten.

Fener'in o dandik ve birbirinden kopuk takiminda pek bir ise yarayacagini düsünmüyorum Garry nin. Kruse dan ziyade Muriqi ile daha iyi anlasacagini tahmin ediyorum.

Bu adam eğer fenerin parasını yemeğe gelmediyse hiç birşey bilmiyorum. Görün iki Gs maçında da fenevi satacak drogbanın chelaseye karşı oynadığı gibi bir performans bekliyorum. Para mı alır yatırım diyor gayette mantıklı zaten zorunlu satın alma opsiyonu ile alınmış yıllık da maaşı 4.5 milyon e.

Bunu akıl edecek bir beyni olduğunu sanmıyorum, tamamen beyinsizlikten kaynaklanıyor.

Eğer taraftar bizim taraftar akıllı olursa, bu adamı savunursak severeksek , fenerliler iyice düşman olacak adama dünden hemen iki foto beğenmiş:) Unutmayın bu sene feneri bu adam kurtarsın diye aldılar. Garrden başka takımda yıldızları yok. Fenerin garrden başka şampiyonluk gören futbolcusu sanırım yok.

Kanat oyuncusu hızlı olacak rakip defansı hızıyla çürütecek bunu kabul ediyorum ama geri kalan şeylerin çok daha önemli olduğunun kanlı canlı kanıtıdır Garry Rodrigues

Dribling yeteneği-Pozisyon alma yetisi-Bitiriciliği-Oyun aklı-soğukkanlı olma bunlar olmadan en fazla Garry Rodrigues olursunuz. Benim gözümde 32 yaşında artık hızını kaybetmiş Babel bu Garry Rodrigues'den bin kat daha iyidir

Futbolu olmayı bilmedikten sonra ne yapayım ben hızlı olmasını ? satılacağı zaman da söylemiştim bunu geç bile kalmıştık Rodrigues'i satma konusunda

17798.jpg

Yalniz bu fenerliler hem bizim sampiyonluklara laf ediyor hem de sampiyon kadromuzun oyuncularini almaya calisiyorlar. Imkanlari olsa Gomis ve Badou'yu da alirlardi :)

Üst Alt