#7 Henry Onyekuru - Sayfa 264 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Galasevgisi denen zerzevata yaptırmışlardı bu adamın alınmama açıklamasını, yok %50'si şu paraydı yok o para verilir miydi bilmem ne diye. Onyekuru'nun kapasitesi ve oyun çeşitliliği tartışılır ama iki döneminde de büyük katkısı olan adamın komik sayılabilecek seviyedeki bonservisinin alınmamasını asla anlayamayacağım.

onyekuru yerine kerem seçildi diye olayı yumuşattılar da kerem en performanslı olduğu yer orta sahada serbest oynayıp yanlaması.
Onyekuru ise defansa yardıma gelip hızlı çıkabilen bir işimdi keremde bu olamdığınden hem kendisini yorup harcıyoruz hemde ofansif olarak kısıtlıyoruz.

Olması gereken ikisini de kadroda tutup kermin serbest oynatılmasıydı. Hata yapıldı evet düzeltilmeli o halde.
2 milyon gibi bir paraya alınabiliyorsa kimse yabancı sınırı veya bb diye ağlamasın kulübe gider kara murat gibi önüme geleni tokatlarım.

Geçen sene şampiyonluk maçında neden oynatılmadı bilen var mı
Mostafa ve Onyekuru ikilisi oynasaydı 5 atardık ya

Bir kanatta Babel, bir kanatta Arda ile basladik o maca, gercekten inanilir gibi degil. Bu iki kaplumbaga yetmiyormus gibi bunlarin yanina bir de ondan önceki hafta Denizli macinda penalti kaciran Emre Akbaba'yi ekledi herhalde ödüllendirmek icin.

60'da Onyekuru'yu oyuna soktu ve adam 2 asist yapti. Cildirmamak elde degil. Aklima geldikce FT'ye söverim.

Bu arada ben kendisine karsi nötr'düm. Alinirsa da alinmazsa da üzülmem demistim.

Yazin benim icin en büyük öncelik tas gibi iki tane orta saha takviyesiydi. Orta saha icin 10 Milyon € harcayip gecen seneden daha kötü durumda olmak müthis bir basari gercekten. Bunu becermek cok zordu.

Pembe gözlükleri çıkaralım bence

Pas zayıf
Teknik zayıf
Orta açma zayıf
Oyun görüşü zayıf
Oyuna katkısı zayıf
Fiziği zayıf

Hız var
Bitiriciligi istikrarsız

Geçmişte bizim için guzel şeyler yaptı, ama belli bir süre sonra beklenen gelişimi gösteremedi. Buna rağmen 4.5m avro ödemek yanlış olurdu.

Dandik transferler yapmamız bunu değiştirmiyor.

Üst Alt