#7 Henry Onyekuru - Sayfa 281 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bazı maçları evet çözerdi de bazı şeyleri abartmamak lazım sanki.
Keremle kıyaslamak için ikisi de aynı tip oyuncular olmalı. Ne Yunus ne Kerem kıyaslamam.
Ayrıca daha 2 sene önce bizdeyken az sovmiyordunuz adama yav

adana'da kiralık da adana böyle topçuyu kaçırmaz.

bir şekilde onyekuru ile görüşürüzsek adana'da kalmak istemiyorum minvalinde birşey söyleyebilir.

bildiğim kadarıyla opsiyon sadece futbolcuyu korumuyor. adana futbolcuyla anlaşamazsa sözleşmeyi nasıl yenileyecek?

3m civarına biter diye düşünüyorum ki bizim için müthiş bir hamle oyuncusu olur. hemde yuvasına döner.

adana'da kiralık da adana böyle topçuyu kaçırmaz.

bir şekilde onyekuru ile görüşürüzsek adana'da kalmak istemiyorum minvalinde birşey söyleyebilir.

bildiğim kadarıyla opsiyon sadece futbolcuyu korumuyor. adana futbolcuyla anlaşamazsa sözleşmeyi nasıl yenileyecek?

3m civarına biter diye düşünüyorum ki bizim için müthiş bir hamle oyuncusu olur. hemde yuvasına döner.
Adana Demirspor başkanının böyle 1 açıklaması var Onyekuru ile ilgili reis eğer Adana Demirspor kulübü Avrupa'ya gidemezse alınabilir..

bu herif avrupa'da nasıl barınamadı yav
O kadar pro bir oyuncu değil muhtemelen. Hiçbir yerde yapamayıp burada şov yapması hem lig seviyesiyle hem hocayla alakalıdır. Montella'nın Yunus üzerindeki etkisini düşünürsek, Onyekuru'yu da olumlu etkiledi diyebiliriz. Bizde 11'in değişilmezi olur muydu bilmem ama kadromuzda olsun isterdim. Bazı oyuncularla kimya tutunca başka yerde ne oynadığına bakmazsın.

Şu an ikinci yarılarda en ihtiyacımız olan oyuncu tarzı Onyekuru.

Maçları kopartamıyoruz. 60'dan sonra rakipler haldır haldır gelirken Onyekuru'yu sahaya atsak en azından bir tehdit oluştururduk.

Çoğu maçta da gol atacağından eminim. Mesela 20/21 sezonunda Kayseri deplasmanında 0-1 öndeydik acayip baskı yedik 2. yarıda Onyekuru oyuna girdi tak 2 tane kontradan yapıştırıp maçı kopardık.

Şu an ikinci yarılarda en ihtiyacımız olan oyuncu tarzı Onyekuru.

Maçları kopartamıyoruz. 60'dan sonra rakipler haldır haldır gelirken Onyekuru'yu sahaya atsak en azından bir tehdit oluştururduk.

Çoğu maçta da gol atacağından eminim. Mesela 20/21 sezonunda Kayseri deplasmanında 0-1 öndeydik acayip baskı yedik 2. yarıda Onyekuru oyuna girdi tak 2 tane kontradan yapıştırıp maçı kopardık.

Ne gerek var. 2.9 onyekuru ya verme, git yusuf denen vitaminsize 6 ver

Piyasa değeri uçuk değilken verilebilecek bir paraydı yaw. Muhtemelen bu artacak. Gedson yangını kadar Onye yangını yapılsaydı, şu an farklı şeyler konuşuyor olurduk. Takımın en büyük eksiği şöyle bindirmeleri yapan, arkaya sarkan adamımız... Onye gibi oyuncudan max 10 gol ve 7-8 asist kapsan şampiyon olursun şu ligde zaten.

Üst Alt