7 kasım manchester city'e çalınan penaltı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

7 kasım manchester city'e çalınan penaltı

Var ş.liginde dengeleri çok degiştirecek.var sadece türk hakemlerine fayda etmedi ama şl de işler değişir

bu kadar paralar dönmüyor olsa ve futbolcuların üzerine yük olmasa bu paralar,penaltıya city liler itiraz ederlerdi diye düşünüyorum

Şimdi maçın neden 6-0 bittiği anlaşıldı. Ben rakibe böyle penaltı çalındığını görsem adamlara dokunmaya korkarım.

Futbolcudan normalde penaltı yok demesini beklemek saçma ama bu pozşsyon öyle böyle değil kardeşim hiç m vicdanı yok bu herifin adamlara zaten deplasmanda yaslamışsın kendi evinde 1-0 öndesin muhtemelen 5 atacağın maç ne diye kendini de hakemi de rezil ediyorsun çık adam gibi söyle ...

Sanirim kendini darbe var diye atmamis , cime takilmis ama futbolun icinde hata da var diye gidip soylememis

Ya da o anin heyecani ile cime takilmayi darbe hissetmis olabilir

Oyuncu istedigini yapar , aldatma ise cezasini gorur , yedirirse de hakem cezasini gorur

Aynı pozisyon ilk hafta Ankaragücü maçında Eren'e olmuştu topa vururken ayağı takılmış çime kaleci yatınca topun dibine girdi nasıl becerdiyse.VAR sistemi istemiyo bide herifler utanmadan şu verdiği penaltıya bak ayıptır.

kalecinin hatali ciktigini bir ben goruyorum heralde, adam cime takilmasaydi kaleciyle carpisacakti hakem onceden sezmis. Ileri gorus boyle birsey

Aynı pozisyon ilk hafta Ankaragücü maçında Eren'e olmuştu topa vururken ayağı takılmış çime kaleci yatınca topun dibine girdi nasıl becerdiyse.VAR sistemi istemiyo bide herifler utanmadan şu verdiği penaltıya bak ayıptır.

Dedigini anlayamadim ? Var olsaydi o gol de mi iptal edilmeliydi anlami cikarmak lazim ?

Evet vurus yapamadi ayagini yere vurdu ama bundan dolayi kural ihlali denemez ki , sans filan denir ancak

Dedigini anlayamadim ? Var olsaydi o gol de mi iptal edilmeliydi anlami cikarmak lazim ?

Evet vurus yapamadi ayagini yere vurdu ama bundan dolayi kural ihlali denemez ki , sans filan denir ancak

yok ya benim dediğim Eren de ayn şekilde takıldı ama ayakta kaldı golü attı burda sterling düşüyo benzerlik olarak dedim. sterling hırbosu söylese hakeme ben takıldım diye bişey olmayacak ya da var sistemi olsa.

Üst Alt