#7 Kerem Aktürkoğlu | ARŞİV - Sayfa 107 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pas hatası vs demişsiniz de, denemeyip kıçını dönüp geri pas verse denemeyip, ona da laf edeceksiniz.

Elimizde topçu var sanki de ilk 11 oyuncusu olmuyor, sürekli oynaması lazım bence, oyuna hep olumlu etki yapıyor.
Takım hücuma çıkmışken kolay top kaybetmek bir hücum oyuncusunun intiharıdır. Bunu sorumluluk almakla açıklayamazsın. Derin top denemek değil bu.

Belhanda da genelde tepkileri bu yüzden alıyordu.

Takım hücuma çıkmışken kolay top kaybetmek bir hücum oyuncusunun intiharıdır. Bunu sorumluluk almakla açıklayamazsın. Derin top denemek değil bu.

Belhanda da genelde tepkileri bu yüzden alıyordu.

Feghouli , Arda oynatırsın , sana maç boyu 10 hücum aksiyonu sağlar , örneğin 1 top kaybı olur , 1 skor sunar (asist , gol ).

Kerem oynar sana maç boyu 20 hücum aksiyonu sağlar , 4 top kaybı olur , yine 1 skor sunar. Bu seferde rakibi yorar , kontra yemen zorlaşır.

Ben bu genconun denemelerinden , şans bulmasından çok mutluyum. Düzenli şans buldukça Arda performansını artırmaz , Kerem kendini geliştirebilir. Tabi bu sabırsız ortamda ne kadar mümkünse.

Hemen 11 oyuncusu olmayabilir ancak , sürekli şans bulmalı bence.

Ligde

Akbaba - 1400 dk

Kerem - 850 dk

4te 1i verilmiş gördüğüm kadarıyla. Şampiyon da olamamışız. Ayrıca biri orta saha biri kanat oynuyor.

Mane, Salah örneklerin de komik olmuş, Mane, Salah gibi katkı ver de sonra sen de kaçırırsın.
850dk da 6 gol 2 asist yapmış, bu sürelerin yarısını zaten maçın son 10-15 dakikalarında girerek buldu

Bence gayet iyi katki verdi aldigi sureye gore 40 haftada 10 kez ilk 11 cikti mi kerem?
Kötü katkı verdi demiyorumki.

Bariz eksikliklerinden söz ediyorum.

Gümrük karşısında kaçırdığı gol akıl işi değil mesela, Sivastaki ya da dünkü de böyleydi.

Bu golleri başkası kaçırsa neler söylenirdi.

Kerem düzenli oynasın bir ton eksiği olduğu daha net görülecek zaten.
Feghouli , Arda oynatırsın , sana maç boyu 10 hücum aksiyonu sağlar , örneğin 1 top kaybı olur , 1 skor sunar (asist , gol ).

Kerem oynar sana maç boyu 20 hücum aksiyonu sağlar , 4 top kaybı olur , yine 1 skor sunar. Bu seferde rakibi yorar , kontra yemen zorlaşır.

Ben bu genconun denemelerinden , şans bulmasından çok mutluyum. Düzenli şans buldukça Arda performansını artırmaz , Kerem kendini geliştirebilir. Tabi bu sabırsız ortamda ne kadar mümkünse.

Hemen 11 oyuncusu olmayabilir ancak , sürekli şans bulmalı bence.
Kerem playmaker bir pasör değil, gol pozisyonunu zorlayan bir adam.

Hücumda top kaptırmak ise daha farklı, risk alınacak pozisyonda alırsn da Alanya ve Kasımpaşa maçlarındaki gibi takım öne çıkmışken çalım atıp top kaybetmemelisin.

Rakip ceza sahasında deneyip sonuç alamamak değil benim kastım.

Emre akbabaye verilen sansin 4te 1i verilse sampiyonduk. Kaleci ile karsi karsiya mane salah da kaciriyor
Mane ve Salah in ac bak girilen pozsiyonu gole cevirme oranlarina, bir de mac esnasinda yaptigi savunmaya ve pas hatalarına (tehlikeli pozisyonda kaptirilan top sayisi cok az) bak ondan sonra karsilastir.

Caylak futbolcu tabi ki kaciracak. Hem genc oyuncu oynatsin hem her vurdugunu gol yapsin hem de mukemmel olsun bir de bize bedaya gelsin istiyorsunuz. Daha istekleriniz varsa yazalim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt