#7 Kerem Aktürkoğlu | ARŞİV - Sayfa 217 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gözlük takmaya yeni başlamadı, Kerem'in zaten tesislerde bile gözlüklü fotoğrafları vardı antrenman kıyafetleriyle falan. Kendisini bir şey göstermeye çalıştığını sanmıyorum. Çok ön yargılı bir yorum olmuş sanki. Ayrıca Arda Turan, Kerem'in yaşındayken hem çenesi durmazdı hem de medyadaki yeri çok daha farklıydı, çok daha ünlüydü, Madrid'e transfer olmuştu. Çok farklı karakterler.

Şimdi gözlüğü şu aylar önce Florya'dan paylaşılan fotoğrafa bakarak entellik için, o düşünceyle mi taktığını düşünüyorsunuz gerçekten? Muhtemelen bir göz rahatsızlığı falan varsa lens ve gözlük kullanıyordur yerine göre, isteğine göre. Gözlük de maşallah yakışıyor kardeşimize, Harry Potter'a benziyor.

Ekli dosyayı görüntüle 142900

Geçmiş olsun kardeşimize.

Aslanım benim, bozulmayacağını biliyordum zaten yanıltmadı beni

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

FFmy181XMAEK3WQ

bugün kötü oynadı epey.

çok top ezdi

ama takımın yapısı bozuk olduğu için çok fazla top kullanmak zorunda kalıyor.

özellikle bekler ve sağ kanat ideal oyunculardan oluşsa top sürekli kerem'in ayağında kalmaz ve daha etkili olabilir.

bugün kötü oynadı epey.

çok top ezdi

ama takımın yapısı bozuk olduğu için çok fazla top kullanmak zorunda kalıyor.

özellikle bekler ve sağ kanat ideal oyunculardan oluşsa top sürekli kerem'in ayağında kalmaz ve daha etkili olabilir.
Senin olayin bu mu

Desteksiz bok atmak

Yine iyi oynadi, takimda top kullanan tek topcu oldugu icin sik sik top eziyor dogal olarak

Biraz Messi'yi izle bak o da baya top eziyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt