#7 Kerem Aktürkoğlu - Sayfa 180 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu çocuğa ne oldu böyle yahu? Ramazandan beri aşırı form düşüklüğü var, önceden kötü oynadığında bile pres yapardı defansa yardıma gelirdi, bir şekilde katkısı vardı takıma. Şimdi ise varlığı zarar oldu.

Teklif var mı acaba kendisine

Avrupa şampiyonasında şanslı bi kupa geçirse de güzel bi rakama elden çıkarsak

Bu yıl elden çıkarmadık mı bitti daha hayatta satamayız, kariyeri büyük düşüşe girdi

Hiçbir zaman ultra yetenekli biri değildi, futbol altyapısı sağlam değil oyun görüşü vizyon sıfır

Mücadele hırsıyla 2 sezon güzel işler çıkardı ama özellikle bu sezon dibe vurdu

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben Kerem’in 3 sene once sağ kanatta oynadigi bir maç hatirliyorum, efsane oynamişti. Bence tekrar denenmeli.

Top tutmayi bu kadar zamanda ogrenememesi 2 ihtimale isaret ediyor, ya olmadigi bisey oldugunu zannediyor, ya da yeterince calismiyor. Bazi seyler calismakla duzelmeyebilir eyvallah, ama en azindan bi tik ileri gider, Kerem de top tutma bir ileri bir geri…

Taraftar beni sevmiyo dramalarindan vazgecip oyununa ve eksiklerine odaklanmali. Yunus gibi gider anyayi konyayi gorur yoksa baska takimda.

Kerem den ümidimi tamamen kesmedim ben, çok değil sezon başında Barış Alper sol kanatta 3. Sağ kanatta 3. Forvette 3. alternatif olarak kadromuzda duruyordu, ligin ilk 14 haftasına baktığımızda 45 dakikadan fazla sahada kaldığı sadece 3 maç var. Mertens yine aynı şekilde sezonun başında artık yaşlandı iyi bir alternatif olursa yterli diye bakılıyordu

Şimdi ligin finaline gelirken eğer şampiyonluk yolunda ilerliyorsak takımı sırtlayan 2 oyuncu Barış Alper ve Mertens der hemen herkes. Kerem Aktürkoğlu da 2-3 ay öncesine kadar sahada çok kötü olduğu maçlarda bile ciddi skor katkısı veriyordu maçları kazanmamızı sağlıyordu. Başka bir taraftan bakarsak İcardi bir süre öncesine kadar sahada yürüyecek halde görünmüyordu ligde yaklaşık 20 maçlık bir dönemde tamamı penaltıdan olmak üzere sadece 4 golle filan devam ediyordu.

Kerem Aktürkoğlu tamamen vazgeçilecek bir oyuncu değil kesinlike, umarım kendisi de bunun farkına varır de yeniden bu takımın bir parçası olmak için çabalar

Sezon bitecek, kupayı kaldıracak, avrupa şampiyonası sonrası da alkışlarla uğurlayacağız. Hem bize bonservis kazandıracak, hemde krallar gibi uğurlayacağız kaptanı. Kaptanın bizde misyonu doldu yani artık bizde bir gelişim gösteremez, oda bize vereceğini verdi zaten. Güzel bir avrupa macerasından sonra yine yollarımız kesişir. Gitmediği senaryoda ise hem kendisi hem de galatasaray için negatif yönler daha ağır basıyor.

Biraz ters bir karakter olduğu için iyi olduğunda da çok sevilmiyordu - Sümeyyeler dışında.

Ancak iyi bir Kerem'e her zaman ihtiyacımız var. Keşke toparlasa. Daha önceden kesik yemeliydi, belki bu sayede kafayı toplar.

Üst Alt