7 Maç Minimum 15 Puan | Hedef 34 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

7 Maç Minimum 15 Puan | Hedef 34

Baskansiz sampiyon olduk, hocasiz, sol beksiz, kalecisiz, stopersiz sampiyon olduk ama en izdiraplisi forvetsizlikmis. Su sartlarda15 puan gercekten cok cok cok zor. Gunlerdir derbi macinda kim gol atacak diye dusunuyorum. Duran top ve bireysel hata disinda olasilik gorunmuyor. Sakatliklar da eklenince su 7 macta 5 puan alsak da sasirmam.

Şimdi derbinin nasıl geçeceği ile de alakalı şeyler bunlar. Eğer derbiyi harika geçirirsek ve Fener’i net bir oyun ve skorla geçersek bu olay sakatların dönmesiyle birlikte deplasmanda da biraz bile olsa işleri düzeltir. İkinci yarıya daha rahat gireceğiz bence zaten. Devre arası kampında takımda köklü değişiklikler olacaktır. Yeni gelen transferler ve gidenler olacaktır. Her şey güzel olacak bence. Ne kadar kötü günlerden de geçsek bir kaç aya her şey daha iyi olacak bence. Benim aklım şu anda Schalke maçında resmen. Ligde ve kupada çok rahatım nedense.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sakatlatlar iyilesip en az 1 stoper ve forvet alirsak 2. devre en az 42 43 puan alacagimizi dusunuyorum. O puan da bize yetecektir. Allahtan diger rakipler de cok puan kaybetti ama yine de basak korkutuyor. Adamlar 1 - 0 ile gidiyor.

Üst Alt