#7 Yasin Öztekin - Sayfa 210 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
belhanda'ya apaçi diyorlar ya asıl apaçi budur. bencil kafasızın teki. duruma göre son 25 dk oyuna alacaksın ilk 11 çıkması rezilliktir.

Bu adam 3,5 yildir takimda cözemediniz hala. Saman alevi gibi yanip sönüyor hep.

Yedege cekeceksin 4-5 mac. Sonra 2-3 mac katki verir yine sonra eski sac bas yolduran haline geri döner.

Istikrar diye birsey yok. Kötü oldu mu hic cekilmiyor, iyi oynarken bile zarzor katlaniyor insan. Kulübe zamani gelmistir yine Yasin'in.

Transferin son günü Okakanın adı geçince işte bu mal yüzünden çok sevinmiştim... Şimdi solda Okaka olsa 2. forvet gibi oynardı tam Terimlik topçu acayip iş yapardı.. Bu malla uğraşıp duruyoruz o kaçırdığı golü atsa bambaşka şeyler konuşuyorduk bugün hoş kaçırdığı gol bile denmez topa vuramadı bile..
Mevcut kadroda Sinanın da etkili olamayacağını düşünüyorum ancak 60-70ten sonra iş yapabilir...Şu an en makulu solda belhanda ortada feghouli sağda Garry.. Belhandayı bu sezon 2 kez beğendim ilk yarıdaki Bursa maçı bir d ebu maç 2sinde de sol kanada yakın oynamıştı..Belhanda ortada olunca çok saçmalıyor..Feghoulinin de gerçek yeri sağ orada da takımın en etkili oyuncusu Garry var... Ortada şu ana kadar sırıtmadı

İnşallah bir daha yedekten öteye gidemez 15-20 dakika kendisine sabretmek için bile fazla

Birde bu adam 31 yaşına girecek bununla sözleşme yenileyelim diyenler var

50 gol de atsa beyinsiz dedim, bu takımın oyuncusu değil dedim ve her seferinde haklı çıkıyorum. Bir an önce Mayıs gelsin ve sözleşmesi bitsin.

Tek korkum Terim. Umarım sözleşmesini uzattırmaz.

İnşallah sene sonunda sözleşme yenilemek gibi bir hataya düşmeyiz

Sinan ve Yasin 'in elindeki 7-11 numaralar acilen alınıp Garry-Feghouli ikilisine verilmelidir ...

Üst Alt