#7 Yasin Öztekin - Sayfa 219 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fifa 2000 deki gibi rakibin içinden geçmeye çalışıyor :D Her topta rakibinin direk bodozlama üstüne gidip çarpmayı nasıl başarıyor hayret ediyorum

en çok korktuğum şey Fatih Hocanın yerli diye tutma ihtimali. Hoca böyle şeyleri yapıyor çünkü. Umarım ben yanılırım çünkü hiç çekilecek gibi değil artık.

DdBi2YbW4AARUQF.jpg:large

Futbola bakışı sol taraftaki gibi olsaydı bambaşka bir futbolcu olabilirdi

Yetenek var ama kafa yok işte

fazla uzatmanin anlami yok, sözlesmesini iyi kötü tamamlayabilen az sayida yerliden. mersinde attigi gol ve kazandirdigi sampiyonluk icin tesekkür ederiz, onun ekmegini daha fazla yemesine gerek yok. totalde iyi katki vermis ve parasini cikarmistir.

gecen sezonun ikinci devresinden itibaren düsüse gecti, zaten o günden beri ne dogru dürüst golü ne de asisti var. arada 2 hatta riekerink'i de dahil edersek 3 hocamiz vardi ama hicbiriyle iyi oynamadi.

hep diyorduk zaten yasin gibi bir oyuncun senin as oyuncunsa 3 senede en fazla 1 kez sampiyon olabilirsin diye, dedigimiz de cikti yani. artik fizik olarak iyice bitti, 31 yasina girdi artik. nargile cafelerde gezip durmasinin zararlarini gördü. sonradan oyuna girdigi halde nefesi yetmiyor dogru dürüst kosular yapmaya. 30undan sonra sapitmayan yerli oyuncu yok neredeyse. hic biri kendine bakmiyor.

Bir de utanmadan zam istiyor çapsız herif. Bu herif yerine 17-18 yaşındaki gençlere forma verse keşke Fatih Hoca. Ne kaybederiz ki? Ulan bi insanın 1 tane olumlu hareketi olmaz mı yav...

Oyuna girdi.
İlk topla buluşmasında topu ezdi.
İkincisinde de ezdi.
Üçüncüsünde de ezdi.

Bir güzel sövdüm ve sonrasına dikkat etmedim artık.

Gerzek herif.

Üst Alt