#7 Yasin Öztekin - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yasin sağ-sol kanat ve forvet arkası oynayabiliyor.Rotasyon için çok kritik transfer.Bu sınırda böyle oyunculara çok ihtiyacımız var...

Rezalet bir adam olarak görüyorum. Bu transfer hakkında fikir sahibi olmak isteyenler için diyebileceğim tek şey "Yiğit Gökoğlan transferi" tadında.

Umarım beni yanıltır ama artisliğe dayalı bir oyunu var. Kapasitesini bilmeden oynayıp öne çıkma derdinde. Attığı 1-2 güzel çalım sonrasında genelde hiçbirşey olmadan atağı sonlandırır.

Benim için bu sene fenere karşı oynadığı (deplasman mı iç saha mı hatırlamıyorum.) oyunla vasıfsız topçular kontenjanına girmişti.

Son olarak artık yapacak birşey yok. Takıma katılmış. Umarım yukarıda söylediğim her lafı bana yedirir.

Yiğit Gökoğlan ile uzaktan yakından hiçbir alakası yok , bir de fikir sahibi olmak isteyenlere bilmiş bilmiş yorum yapmanız hiç hoş değil.

Yiğit gökoğlan'ın tek olayı hızlı koşmaktı ne asisti ne golü vardı bize gelmeden önce. yasine ise genclerbirliği ve erciyeste takımını sırtlayan oyuncu oldu

koca sezonda 2 maç oynasın öpsün başına koysun,onun gibi yüzlerce oyuncu geldi gitti,oynamasını istermiyim evet ama oda unutulacak klübede bol bol havlu tutacak....

Yiğit Gökoğlan ile uzaktan yakından hiçbir alakası yok , bir de fikir sahibi olmak isteyenlere bilmiş bilmiş yorum yapmanız hiç hoş değil.

Yiğit gökoğlan'ın tek olayı hızlı koşmaktı ne asisti ne golü vardı bize gelmeden önce. yasine ise genclerbirliği ve erciyeste takımını sırtlayan oyuncu oldu

Yav stil mtil olarak kastetmiyorum. Transfer yiğit gökoğlan, furkan özçal, salih dursun tadında bir transfer manasında diyorum. Bu tip Galatsaray'ı taşıyayacak biri değil. Yukarıda saydıklarım gibi boşuna alınmış bir adam. Demek istediğim buydu.

Yav stil mtil olarak kastetmiyorum. Transfer yiğit gökoğlan, furkan özçal, salih dursun tadında bir transfer manasında diyorum. Bu tip Galatsaray'ı taşıyayacak biri değil. Yukarıda saydıklarım gibi boşuna alınmış bir adam. Demek istediğim buydu.

Zaten Yasin'den Galatasaray'ı taşımasını bekleyen yok.Sen bu transfere o gözle bakarsan zaten çok büyük hata yaparsın.Takımı taşıyacak adamlar Selçuk,Sneijder,Olcan,Bruma falandır hani.Aldığı parayla falan da zaten olması gereken.Yasin ise onlara yardımcı olacak.

Yiğit de teknik falan yoktu.Sadece hızlı koşuyordu.Yasin sanırım BvB çıkışlı birisi.BvB Almanya'nın en iyi alt yapısı olmasa da yine de Türkiye'deki alt yapılardan çok daha iyi.Yasin'i ben yıllar önce istiyordum Soner Aydoğdu ile birlikte ama ikisi de Tsye gitti.Şimdi Yasin geldi.Umudum var bu adamdan.

Yerli Agüero olarak düşünebilirsiniz bu adamı :D

Yasin sağ-sol kanat ve forvet arkası oynayabiliyor.Rotasyon için çok kritik transfer.Bu sınırda böyle oyunculara çok ihtiyacımız var...

Sağ bek dahi oynamışlığı var mış , ayrıca sağ açık - sol açık ve forvet arkası oynayabilmekte imiş ,

Kaynak : Kendi röportajı .

En azından bir hazırlık maçında Yasin'i sağ bek olarak görmek isterdim oradaki kapasitesi nedir diye ,

eğer cidden o mevkidede belli bir kapasitesi var ise ,

hem Yasin hemde Olcan 'ın bir kaç sezon sonra 30 küsürlere gelince/yaklaşınca bek olarakta hizmet vermeye devam edebilirler diye düşünüyorum ama absürt dersenizde takılmam .

B_8dfb559cfea571e41d2912023b4e372d.jpg

bende yasinde nötürüm ama yigitle ayni degil. yigitin teknigi yoktu. sadece hizliydi. bunda teknik iyi ama yasinin sorunu hep bir hamle fazla yapmasi. artisi iyi çalim atiyor. ortalama üstü oynasin yeter benim için.

Zaten Yasin'den Galatasaray'ı taşımasını bekleyen yok.Sen bu transfere o gözle bakarsan zaten çok büyük hata yaparsın.Takımı taşıyacak adamlar Selçuk,Sneijder,Olcan,Bruma falandır hani.Aldığı parayla falan da zaten olması gereken.Yasin ise onlara yardımcı olacak.

Yiğit de teknik falan yoktu.Sadece hızlı koşuyordu.Yasin sanırım BvB çıkışlı birisi.BvB Almanya'nın en iyi alt yapısı olmasa da yine de Türkiye'deki alt yapılardan çok daha iyi.Yasin'i ben yıllar önce istiyordum Soner Aydoğdu ile birlikte ama ikisi de Tsye gitti.Şimdi Yasin geldi.Umudum var bu adamdan.

Yerli Agüero olarak düşünebilirsiniz bu adamı :D

Yerli lavezzi bence

Yasini beğenmeyen gitsin psg yi, Milan'ı, Barcelona'yı falan tutsun. Türkiye ulan burası. Ilk defamı duydunuz yabancı sınırını.. Biraz parlayan yerli oyuncuyu alırsın. Başka türlü bu piyasada yerin yok. Işin Allah'a kalmış. Sanki takımda herkes messi de adam yasini yakıştıramıyor. Hadi bi yürüyün gidin

Çok büyük beklentilerim var Yasine. GB de iken almamızi çok istemiştim olmadi hayırlısı olur inşallah yardirir.

Yabancı bir forvet alırsak ki almalıyız,bu sezon beklenenden fazla forma sansı bulacağını düsünüyorum.Umarım yeteneklerini takım icin kullanır.Kalitesi belli bir seviyede olan her topcu bu ligde fark yaratır.İs yapacagını düsünüyorum.

Üst Alt