#76 Servet Çetin - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#76 Servet Çetin

Cevap: #76 Servet Çetin

kapalı savunmalarda servet icin genelde bi sorun olmaz. ben acık maclarda servetten tırsıyorum. topla cıkıp messi gibi calımlaya kalkmasa auta cıkmayak topun önüne baraj koymasa yeter benim icin.

Cocugu koyunca Barca futbolu isteyen purist renkdaslar akbaba gibi dolusmamis.

Selamet diliyorum

Anlaşılan bu sezon da Servet'e kaldık. Ne çektik arkadaş şu adamdan. Ne adamlar harcandı şu takımda, Keita'lar, Misimovic'ler, Lincoln'ler... Ama gel gör ki kuyu kazan, dolap çeviren, takım arkadaşını tokatlayan, hocasının babasının öldüğü gün onun arkasından konuşan, ona ultimatom gönderebileceğini zanneden bu zavallı herifi yerinden 2 metre oynatamadık.

Yazıklar olsun.

İyi oynayıp naptı ki maçta? 11 kişi savunma yaptığımız maçta vasat bi oyun oynadı. İyi mi top kullandı da ön plana çıktı . Zaten golun olduğu pozisyonda ne yapmaya çalıştı anlayamadım kendi kendini marke ediyodu galiba.

Tabi golün olduğu pozisyonda kendi kendini savunuyodu.

Takım 11 kişi defans yaparsa Servet'de vasat oynar işte. Gitsin Sivas'a tüm sezon böyle olur. Hücum oynayan bi takımda Servet oynamaz.

Senin görüşün kendinedir. Kal sağlıcakla.

Hocam 3 tane Belçika'lı oyuncu var pozisyonda. Servet'in durduğu yere bak. Buna pozisyon alma becerisi deniyor işte.

Tek başına alakasız yerde duruyor.

sanmam, stoper ikilisinin iyisi servetti ve top da kesti. hatasiz oynadi

iste servet sendromu bu

adamin kafa topu alip almadigini hatirlayamiyorsun

hata yaptiginida hatirlayamiyorsun

tac cizgisine yakin caglarin hatasini kapatip topu taca attigi bir pozisyon var

onun disinda sadece bir hayalet

30 ortanin 1 tanesine kafa vuran bir adam

ama dogru biz defanstan cikarttigi teknik kokan toplar icin seviyoruz onu:)

sagol

servetten herseyi yapmasi bekleniyor, oyun kursun, hava toplarini alsin, arkasina adam kacirmasin, ceza sahasinda her zaman bir adam tutsun. boyle bir stoper bulursaniz soyleyin parasini ben vereyim.

Servet şu takımdan gitsin de Semih Kaya'nız A.Kesim'iniz oynar inşallah, o zaman görürüz kim iyi kim kötü.

servete cok iyi diyen yok zaten. ama adam hata da yapsa, teknigi olmasa da iyi. ersandan iyi misal. kesimal servetten iyi diye dusunuyordum macta akla kara belli oldu. servete kotu diyen carpilir.

Üst Alt