8 Hafta | Hedef Minimum 16 Puan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

8 Hafta | Hedef Minimum 16 Puan

Valla kafamda kurguladım.

İlk 8de 16 bile alsak son 9 maçta 21 puan çok olası, 37 almamız lazım. Fener ilk 6 haftada geride kalsa da sonlara doğru toparlayabilir biraz.

Aşağı yukarı benzer şekilde kurguladım ben de. Fikstür tam iyi başlayıp ortalarda CL etkisiyle de bocalayıp iyi bitirmelik zaten. Mesela son 4 maçın 3'ü iç saha, biri de şansımızın tuttuğu Göztepe deplasmanı. 4/4 ile başlayıp 4/4 ile bitirsek kafadan 24 ediyor. Kalan 9 maçta da ortalama 1.5 puan gelse 37'ye rahat ulaşıyoruz. 37-40 puan ilk yarı için gayet iyi.

İlk 4 haftada 10 puan toplarsak devamında daha rahat oluruz

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Soso ilk 2 hafta yok sanırım.
Takımın nasıl oynacağına, yeni sistemi ne kadar uygulayabileceğimize bağlı. Firesiz de gidebiliriz saçma sapan bir puan da çıkarabiliriz bu fikstürden.
O yüzden adminimin dediği gibi min 16 iyidir, sonradan toparlanabilir.

Simdiye kadar hicbir tahminim veya temennim tutmadi ama Falcao da gelirse su kadronun hakki en az 20 puan. Hadi Denizli macini saymayalim. Sonraki 7 hafta en az 17 puan olmali. Fakat ben mesela Malatya'yi begenmedim. Orada bu sefer yenebiliriz.

Aşağı yukarı benzer şekilde kurguladım ben de. Fikstür tam iyi başlayıp ortalarda CL etkisiyle de bocalayıp iyi bitirmelik zaten. Mesela son 4 maçın 3'ü iç saha, biri de şansımızın tuttuğu Göztepe deplasmanı. 4/4 ile başlayıp 4/4 ile bitirsek kafadan 24 ediyor. Kalan 9 maçta da ortalama 1.5 puan gelse 37'ye rahat ulaşıyoruz. 37-40 puan ilk yarı için gayet iyi.
Son 4 hafta direk 12 puan olmalı zaten bu şart, ikinci yarı da yine aynı fikstürden 12 almalıyız 3 deplasman olsa da.

Arkadaşlar kolay değil 16 puan.

Denizlispor (D)
Konya
Kayseri (D)
Kasımpaşa
Yeni Malatya (D)
Fenerbahçe
Gençlerbirliği (D)
Sivas

Maksimum 14 diyorum ama bir mağlubiyet eklersek 11.

Denizlispor (D)
Konya
Kayseri (D)
Kasımpaşa
Yeni Malatya (D)
Fenerbahçe
Gençlerbirliği (D)
Sivas

Fikstür bu şekilde ŞL maçları da var, bu süreçte minimum 16 puan almalıyız, ŞL maçları ve golcüsüz olmamızdan dolayı hedefi biraz düşük tuttum.

Tahminin 16-19 arası puan toplarız.

İlk yarı hedefimiz minimum 37 puanda bitirmek olmalı.

İlk yarı için 37 çok değil mi?Eskiden olsa normal hatta az bir puan olurdu da ilk devre baremi 30-35 arasına geldi sanki son senelerde.

Olmasi gereken:

Denizli (D) 3
Konya 3
Kayseri (D) 3
Kasımpaşa 3
Malatya(D) 0
Fener 3
Gençler(D) 1
Sivas 3

Olacak olan:

Denizli (D) 1
Konya 3
Kayseri (D) 3
Kasımpaşa 3
Malatya(D) 0
Fener 3
Gençler(D) 0
Sivas 3

Icerde Fener'i yine yenemezsek sasirmam.Bir sansimiz tutmadi sunlara.

Denizli (D) 3
Konya 1
Kayseri (D) 0
Kasımpaşa 3
Malatya(D) 1
Fener 3
Gençler(D) 3
Sivas 3

Nedense Konya maçında aksilikler peşimizi bırakmayacak gibi geliyor. Yıllardır ilk maçları bir şekilde alıyoruz, geçen seneki Ankaragücü maçı gibi biraz zorlanıp 2-1,3-1le Denizliyi geçeriz diye düşünüyorum. Bence Fener ve Gençler maçı çok önemli.

Üst Alt