8 Kişi Tahliye Edildi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

8 Kişi Tahliye Edildi

Cevap: Son Dakika | Tayfur Havutçu, Serdar Adalı ve İbrahim Akın Tahliye Edildi

Organize işe bulaşmamış kişiler tahliye ediliyor sakin

Bu tahliye olan isimler tutuksuz yargılanacaklar ama yurtdışı yasağı konuldu.Şunu belirteyim Aziz Yıldırım ve adamları tahliye olmayacak rahat olalım :D

Normal yeni yasaya göre hepsi cikiyor. Disarda Sikeci Futbolcular var daha. Murat Sahin ve Kulbige gibi.

İbrahim Akın'ın tahliye edilmesi saçmalık.

Ümit Karan, İ. Akın, Korcan falan da tahliye edilmiş.

Valla kızabilirsiniz belki ama bu isimlerin tutuksuz yargılanması iyi oldu. Hele iddianameyi okuduktan sonra gördüm ki Tayfur'a yazık olmuş.

Çeteci Aziz ve tayfasına hepten patladı bu arada.

_ertemsener ertem şener

AZİZ YILDIRIM TUTUKLULUK DURUMU DEVAM EDİYOR !!! CNN TÜRK CANLI YAYIN

Cevap: Son Dakika | 9 Kişi Tahliye Edildi

Beyler bence hak eden sadece Tayfur Havutcu. Adamin hic bir sucu yok...

Cevap: Son Dakika | Tayfur, Serdal Adalı Tahliye Edildi

Tayfur için tuhaftır bende aynı fikirdeyim ben daha çok İbrahim Akına ve özelliklede Serdar Adalıya sinirlendim kardeşim. Tam bir Galatasaray düşmanıydı ve şike yaptığınada eminim. Her yol var herifte.

Mahir abi, yazilarina her zaman saygi duymusumdur. Ama benim icimden hicbir zaman Tayfur'un sike yaptigi gecmedi. Inanamadim.

Önemli bir olay değil yahu, yargılama süresince içerde yatmaları anlamsız zaten. Fazla takılmaya gerek yok.

Korcanda tahliye aldıysa bugün fenerliler ayağa kalkar işte şike yapılmamış diye. Yazıklar olsun TFF, yazıklar olsun Etik kurulu, Yazıklar olsun şikeci medya ve Allahınızdan bulun TBMM.

Arkadaşlar sakin olun. Hukukta durum böyledir, adamların suçları hakkında kesin kanaate sahip değillerse, tedbir olarak iddaaname açıklanana kadar tutuklu yargılarlar ancak iddianamenin ardından tutuksuz yargılanmalarına karar verilebilir, bazı kişilerin haksız yere içeride yattığı ihtimalini de unutmayalım. Sizin bir yakınınız aynı durumda olsa ne düşünürdünüz?

Tahliye edilmeleri sucsuz olduklari anlamina gelmez

Delilleri yok etme gibi bir durum olmadigindan serbestler ilk durusmada belli olabilir bunlarin durumu

Üst Alt