8 ocak fenerbahçe - galatasaray hakem hataları - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

8 ocak fenerbahçe - galatasaray hakem hataları

Erman hoca bu pozisyon için kerem kendini çabuk yere attı, bide kafasını tutuyor yapmasın böyle dedi.

Sözde objektif :D

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Evet renktaş bizim için en büyük ve en ciddi tehlike tam olarak yapılmak istenen bu algı operasyonudur.

Çünkü bizi futbol olarak durduramayacaklarını biliyorlar

Geriye bir tek saha dışı argümanlar kalıyor

Bütün aktörleri ile üzerimize gelecekler

Düşünün Kerem gole giderken yaka paça indiriliyor

Hakem devam diyor

VAR devreye girmiyor

Yayıncı kuruluş pozisyonu 10 dakika sonra ekrana getiriyor

Bunlar yetmezmiş gibi maç sonu eski hakemlerde bizim oyuncumuzu suçluyor

Bu organize oluşuma karşı ivedi tepki vermeliyiz

Henrique nin bir pozisyonu var ikinci sari dan atilabilirdi ilk yarida ama bu pozisyona sari verseydi mertense de verirdi o yüzden kararsizim veren olabilir

Fl-O8VUWYAAYk1A
Hakem faulü verse kk da vermesi gerekecekti, hadi Arao yakın diye belki sk; Kadıköyde g.tü yemedi!..Bu pozisyonun hemen devamında rakibini kündelemek zorunda kalan Berkan da sk gördü ayrıca...

Crespo'ya bir dikkat edin, her pozisyonda ayagini bir sekilde taktirip faul aldi. Izlerken kafayi yedim, bazilarinda vermedi hakem ama genelde hepsine verdi. Bunu cok abartiyorlar ama akli fikri faul almak. Berkan'in ayagina basip da faul almasi isin nirvanasi oldu.

Bu akşam direkt açıklama yayınlamalıydık. Hala yapabiliriz. Zafer sarhoşluğundan çıkıp hemen gerekli aksiyonu almalıyız. Yoksa binvir haksızlığa karşı açmış olduğumuz bu 4 puanlık farkı Ali ve paralı askerleri 2 haftada kapattırır.

Boey’in nizami şarjında, omuz omuza micadelede Ferdi topu kontrol edemeyip dışarı çıkınca faul verdi(ilk başta faul vermesi), itirazda da Boey’e sarı kart gösterdi; ondan 5 dk sonra Batsuayi bizim kalenin orada Boey’e omuz atara, baya iterek topu aldı hiç bir şey çalmadı(Muslera’nın çeldiği pozisyon). Yani arada 3-5 dk var.

Barış-Osayi pozisyonu zaten komedi.
Ondan önce Barış’ın yüzüne krampon vurdu stoperleri, bilerek vurdu, kırmızı çıksa çıkardı.

Bir pozisyonda ferdi kendini yere atti rashica'nın ayağını kırıyordu az daha buna bile kart çıkartmadı adam. Irfan'a var devreye girmese sarı kart bile çıkarmadı.

ilk gol nasıl ofsayt kalenin içinde 2 fenerli var?
2.golü neden o kadar izledin ofsayt desen ofsayt yok keremin eli değdi mi desen o da yok neden o kadar izlediniz
atilla keremin bileğe basıyor yan hakem orada sen oradasın nasıl göremediniz?

Amerikalı dostlarım müsafirimdi

5 kişinin de bana söyledikleri şeyler şu;

1)Sizin ülkenizde adalet yok mu?
2)Diğer takım böyle kazanmayı nasıl kabul edecek ? ( hakemlerin desteğini kastediyor)
3) Hakem kırmızılı oyunculara çok rahat sarı kart gösteriyor

Ve ben bu şerefiz eyyamcıların yüzünden yerin dibine girdim

Kabul edelim ki biz yabancı olsaydık, asla Türk ligini izlemezdik

Çok iğrenç gözüküyoruz başka insanların gözünden

Üst Alt