#8 Ryan Babel - Sayfa 58 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Adam koşmuyor ki, yürüyerek oynamaya çalışıyor. Savunma hiç yok zaten, sadece gelecekte top ayağına oturacak gol olacak. Tek yapacağı bu olur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fulham'da iyiydi madem neden İngiltere'de kalmadı? Bu tempoyla hiçbir İngiliz kulübü Babel'i oynatmazdı.
Fulham premierde kalsaydı yüksek ihtimal kalırdı 1 sene daha
İngilterede 33 yaşındaki bir oyuncuyu alıp da 2.5m€ vericek enayi kulüp yoktur diye düşünüyorum. Milner falan var gözönünde adam herkesten fazla koşuyor sahada yani tek tük yaşlı oyuncu mevcut onlar da çok extra performans veriyor.
Temposuz ama hollanda hocası maksimum verimi alıyor sıkıntı bizimkilerde.

Babel'i hiç sevmem önceki postlarıma bakabilirsin defolsun gitsin emekliliğini yaşamaya gelmiş ama takım olarak 2 senedir sığır gibi aynı şeyler yapılmaya çalışılıp,farklı şeyler ortaya çıkması bekleniyorsa sorun Babel değil, onu anlatmaya çalışıyorum.

Kalitesi belli adamlara artık kızmıyorum. Babel belhanda feg falcao mariano hepsimi çok kötü. Babel 5 ay öncesine kadar primier ligte goller asistler yaptı hocası onun yeteneklerine göre görev verdi karşılığını aldı. Bizde çorba var sistemi geçtim plan bile yok. Babel toparlanır katkı verir bizim sıkıntımız hoca hoca hoca

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ne kalitesi yahu..
İsmi var cismi yok adamların.
Belhanda,feg,maraino,naga,selçuk bildiğin bitik adamlar.istediğin teknik adamı getir bunların bir arada olduğu takım güzel futbol oynayamaz..

Çok büyük hayal kırıklığı oldu ama benim anlamadığım aynı adam milli takımda ve fulhamda gayet iyiydi bu sezon tüm takımın performansı yerlerde başka şeyler var bu işin altinda

Takimi sabote eden oyuncular var, babel onlardan biri degil sadece yetersiz bir isim.
takimi sabote eden oyuncular algısına katılmıyorum ft yine hedef saptırmak ve dikkatleri üzerinden çekmek adına girişti bu işe hadi diyelim gerçekten dediği gibi sabote edilsin takim lines gibi profesyoneli kadro dışı bırakan kim belhanda gibi galesize her mac forma veren kim selçuk 35ligini halen oynatan kim daha sayılacak bir suru isim var isin içinde takim sabote etmek varsa benim gözümde bu tabloda en büyük sabotajcı terimin kendisidir tüm takimin rezil performansı sabote değil teknik teknik yetersizlikler ve idman yetersizliği ile açıklanabilir

Fulham premierde kalsaydı yüksek ihtimal kalırdı 1 sene daha
İngilterede 33 yaşındaki bir oyuncuyu alıp da 2.5m€ vericek enayi kulüp yoktur diye düşünüyorum. Milner falan var gözönünde adam herkesten fazla koşuyor sahada yani tek tük yaşlı oyuncu mevcut onlar da çok extra performans veriyor.
Temposuz ama hollanda hocası maksimum verimi alıyor sıkıntı bizimkilerde.

Babel'i hiç sevmem önceki postlarıma bakabilirsin defolsun gitsin emekliliğini yaşamaya gelmiş ama takım olarak 2 senedir sığır gibi aynı şeyler yapılmaya çalışılıp,farklı şeyler ortaya çıkması bekleniyorsa sorun Babel değil, onu anlatmaya çalışıyorum.

Hollanda Milli takımın kadrosunda 30 yaş üstü kaç futbolcu var biliyor musun? Takımın en yaşlısı Babel, gerisi çoğunlukla 25 ve 28 yaş arası oyunculardan kurulu. Sorunun sadece Babel olmadığının ben de farkındayım. Sorun şu ki; önceki yıllarda Bruma, Rodrigues ve Onyekuru gibi genç ve atletik oyunculara emanet ettiğimiz sol kanadı şimdi 33 yaşında, temposuz, mücadele gücü düşük bir futbolcuya emanet etmiş olmamız. Hali hazırda yaşlı olan takımın kadrosunu daha da yaşlandırmış olmamız.

takimi sabote eden oyuncular algısına katılmıyorum ft yine hedef saptırmak ve dikkatleri üzerinden çekmek adına girişti bu işe hadi diyelim gerçekten dediği gibi sabote edilsin takim lines gibi profesyoneli kadro dışı bırakan kim belhanda gibi galesize her mac forma veren kim selçuk 35ligini halen oynatan kim daha sayılacak bir suru isim var isin içinde takim sabote etmek varsa benim gözümde bu tabloda en büyük sabotajcı terimin kendisidir tüm takimin rezil performansı sabote değil teknik teknik yetersizlikler ve idman yetersizliği ile açıklanabilir
Terimin malca teknik yonetimine katiliyorum bunu zaten 2 yildir araliksiz soyluyorum, yeni farkina varmis gibi davrananlari anlamak guc aslinda her sey ortadaydi.

Takim uzerinde otoritesini bariz bir sekilde kaybetmis bir terim var bu topculari sahaya salip kafaniza gore oynayin desen bu kadar kotu oynamazlar, bazi seylerde kasit ariyorum artik.

Zaten biraz bakinca cabalayan ve cabalamayan oyuncular kendini belli ediyor. Terim'in en buyuk hatasi oyuncularda israr etmis olmasi, kac kere soyledim oysa ki beni dinlemiyor ki...

Üst Alt